14.02.2017, 17:30 • VTB Ice Palace • Radomír Fukala cz

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:57:49)
Československá stopa v utkání

Lukáš Kašpar (DMS) do utkání nezasáhl
Jan Kolář (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:47
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:49
Právě skončilo utkání mezi Dinamem Moskva a Amurem Chabarovsk. Po dvou třetinách sice hosté vedli 1:2, ale Dinamo dokázalo skóre zvrátit ve svůj prospěch. Nejprve ve 47. minutě srovnal svým lehkým nahozením Maxim Solovjov a čase 58:23 poslal svůj tým do vedení Martinš Karsums. Amuru nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře a Dinamo tak dokázalo zápas dovést do vítězného konce.

59:48

Do konce už nezbývá moc času a vypadá to, že domácí svůj náskok uhájí.

59:23

Metsola zůstává na střídačce a hosté to zkouší v šesti lidech v poli.

59:23

Oddechový čas pro hosty.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí dvacetiminutovky.

58:23

58:23 Martinš KARSUMS - 3:2

58:23

Dinamo právě vstřelilo branku!
Moskva dokonává obrat v utkání a v závěru duelu se poprvé ujímá vedení! Alxexej Cvetkov se snažil umotat svého soupeře u modré čáry a poté vyslal střelu na bránu Amuru. Tu dokázal šikovně tečovat MARTINŠ KARSUMS, který zdvihl ze sedaček své příznivce. Asistence: Maxim Solovjov a Alexej Cvetkov.

57:39

Do konce zbývá něco málo přes dvě minuty. Podaří se někomu z týmů strhnout vedení na svou stranu?

55:45

Ani Andrej Mironov tvrdou ranou skóre nezměnil. Na kostce nad ledem tak stále svítí stav 2:2.

54:28

Rána Jegora Dugina gólem neskončila. Prozatím to vypadá, že duel doputuje do prodloužení.

53:38

Vladimir Malevič svou třetí střelou v poslední periodě sice Lazušina prověřil, avšak překonat jej nedokázal.

52:49

Arťom Podšendjalov, jenž měl v zápasech před reprezentační pauzou poměrně slušnou střeleckou formu, nyní svůj další gól nepřidal. Mestola si připsal úspěšný zásah.

51:36

Následovat bude další reklamní přestávka.

50:12

Na druhé straně o sobě dal vědět i Tomáš Zohorna, avšak Lazušin jeho pokus zlikvidoval.

48:29

Domácí vyrovnávací branka povzbudila a střelecky jsou nyní aktivnější. Kokarev s Mironovem opět na Metsolu nevyzráli.

3:2

Góly a asistencie: 29. Hietanen (I. Nikulin, Karsums), 47. Solovjov (Karsums, Podšendjalov), 59. Karsums (Solovjov, Cvetkov) – 15. V. Popov (Nazarov, Dedunov), 22. Gorochov (Litovčenko, Byvalcev)

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – D. Višněvskij, Hietanen, Rylov, I. Nikulin, Mironov, Solovjov, J. Zajcev – Podšendjalov, Gorovikov, Kokarev – Čebykin, Karsums, Cvetkov – Sopin, Kokujov, Rybakov – Dugin, A. Galimov, Tarasov – Brjukvin.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Gorochov, Kondratěv, Aťušov, Malevič, Ľutov, Kolář, Jelesin – T. Zohorna, Byvalcev, Litovčenko – O. Li, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Kapustin, Rudenkov, Krysanov – Nazarov, Dedunov, V. Popov.

Rozhodca: Gašilov, Ovčinnikov – Šišlo, Zacharenkov