3:2

koniec po predl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

14.02.2017, 17:30 • Hartwall Arena • Marcel Holl (@69Maca) cz

Tipsport: 1.83 4.4 3.45

Domácí hokejisté nakonec získali druhý plusový bod. Stalo se tak těsně před koncem prodloužení. O vítězi dnešního klání rozhodl Mika Niemi.

V Hartwall Aréně dnes utkání sledovalo 10 756 fanoušků.

Toto je ode mě vše, u příštího onlajnu z ruské KHL se těším na počtenou. (20:06:33)

64:54

64:54 Mika NIEMI - 3:2

64:54

Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté nakonec tlak neustáli. Marjamäki poslal kotouč do mezikruží kde ho lehce tečoval Arturs Kulda a před brankářem Karejevem ho bekhnedem přizvedl MIKA NIEMI. Jokerit si tak z dnešního duelu odnese dva body. Asistence: Arturs Kulda.

64:39

Andrej Karejev nyní ukryl do své lapačky střelu zápěstím od lotyšského zadáka Arturse Kuldy.

64:01

63:40

A opět míří kotouč až za branku, kterou střeží brankář Ryan Zapolski .

63:00

Nyní se povedlo hostům poslat puk do středního pásma a na chvilku se osvobodit.

62:38

Jaakolova střela k brance hostí nedolétla, přesto Jokerit zůstane v útočném pásmu.

62:01

Oddechový čas pro domácí.

62:01

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

61:54

Jokerit se dostal do úniku na jediného obránce, jenže Salminen trefil pouze brankáře Karejeva.

60:48

Gilbert Brulé se snažil obhodit bránícího hráče Jokeritu, což se mu ale nepovedlo a vzápětí neproměnili slibnou šanci ani domácí hokejisté.

60:01

Hosté vyrovnali minutu a půl před koncem třetí třetiny stav zápasu na 2:2. Přesně mířenou střelou se o to postaral Richard Gynge. Za několik okamžiku začne prodloužení.

60:00

59:50

V samotném závěru třetiny to v Hartwall Aréně zahučelo, neboť Mika Niemi trefil z mezikruží pouze přemísťujícího se brankáře Karejeva.

58:24

58:24 Richard GYNGE - 2:2

58:24

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
V rohu obranného pásma Neftěchimiku byl dohrán Geoffrey Kinrade, který zůstal ležet, zatímco jeho spoluhráči po rychlém brejku srovnávají stav. Dan Sexton nahrál puk RICHARDU GYNGEMU, který střelou zápěstím využil ponechanou výhodu. Asistence: Dan Sexton.

3:2

Góly a asistencie: 10. Huhtala (Jensen, Salminen), 29. Jaakola (Jensen, Salminen), 65. Niemi (Kulda) – 17. Brulé (Sexton, Gynge), 59. Gynge (Sexton)

Jokerit Helsinki: Zapolski (Helenius) – Jensen, V. Lajunen (A), Jalvanti, Ch. Genoway, Jaakola (A), Lauridsen, Kulda, Rautanen – Hishon, Regin (C), O'Neill – Huhtala, Niemi, Salminen – Gymer, Pihlström, Anttila – Talaja, Wirtanen, Marjamäki.

Neftechimik Nižnekamsk: Karejev (Kasutin) – An. Sergejev, Kinrade, Pervyšin, Ľamin, Ogurcov, Lekomcev, Fazylzianov, Berezin – Brulé, Gynge, Sexton – Stoľarov, Poriadin, Polygalov – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Chajrullin, N. Kvartalnov, Koňkov.

Rozhodca: Gebei, Jeřábek – Misjur, Otmachov

Diváci: 10 756