1:4

koniec (0:2, 0:1, 1:1)

19.02.2017, 02:20 • Gila River Arena, Glendale • Aleš Pur (@PurAles) cz

Tipsport: 3.35 3.76 2.03

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:03:34)

Trestné minuty: 4:0
Zápas je u konce a body putují do Kalifornie. San Jose sice hned v úvodu třetiny inkasovalo, když se před brankovištěm zorientoval Martin Hanzal a pod Dellem poslal puk do sítě. Další šance si už ale Arizona nepřipravila a musela pouze sledovat, jak v 57. minutě upravil Brent Burns na konečný stav 1:4. Pro střelce to byl dnes už druhý přesný zásah a na výhře San Jose tak má lví podíl.

59:28

Hertl bojoval o puk v rohu kluziště. Sice neuspěl, zaměstnal ale přitom hned dva protihráče.

58:33

Hraje se ve středním pásmu, tohle San Jose maximálně vyhovuje.

57:40

Domácím se rázem vůbec nedaří, puky jim odskakují od hokejek.

56:35

56:35 Brent BURNS - 1:4

56:35

San Jose právě vstřelilo branku!
Po vyhraném buly se puk dostal na modrou, ze které si kousek sjel BRENT BURNS a jeho střela těsně nad ledem prošla přes všechny hráče a hlavně přes Smithe do branky. Tohle byla bleskově využitá přesilová hra. Asistence: Logan Couture, Joe Thornton.

56:30

San Jose si zahraje druhou přesilovku, dvě minuty za vysokou hůl dostal Radim Vrbata.

55:24

Hosté zkušeně hlídají střední pásmo, sami se útoku zbytečně neženou, soustředí se na obranu a hlídání dvoubankového náskoku.

54:40

Dell musel krotit tvrdou střelu od modré a povedlo se. Nahození vyrazil k mantinelu.

53:44

Tierney sice nezpracoval prodloužené nahození z vlastního pásma, pouze sklepl puk do pásma, ale zajistil, že se nebude pískat zakázané uvolnění.

52:58

A další... Hráči si ale v plánované přestávce alespoň trochu odpočinuli.

52:34

Zakázané uvolnění proti San Jose.

1:4

Góly a asistencie: 41. Hanzal (Goligoski, Vrbata) – 10. Burns (M. Karlsson), 15. M. Karlsson (Haley, Dillon), 23. Haley (P. Martin, M. Karlsson), 57. Burns (Couture, J. Thornton)

Arizona Coyotes: M. Smith (Langhamer) – Schenn, Ekman-Larsson (A), Stone, Goligoski, C. Murphy, Chychrun – Vrbata, Hanzal (A), Domi – Jooris, Burmistrov, Rieder – Doan (C), Dvorak, Perlini – White, Martinook, J. McGinn.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns, Schlemko, P. Martin, Braun, Vlasic, Dillon – Labanc, J. Thornton (A), Pavelski (C) – J. Ward, Hertl, Goldobin – Bødker, Couture (A), Marleau – Haley, Tierney, M. Karlsson.

Rozhodca: Rehman, O'Rourke – Galloway, Wheler

Diváci: 17 446