Tipsport extraliga (ČR)

HC Oceláři Třinec – Berani Zlín

2:1

koniec po predl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

19.02.2017, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • 48. kolo • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek) cz

Tipsport: 1.7 4.7 3.97

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:42:01)
Nejlepší hráči utkání:

Vladimír Dravecký – TRI (0+1)
Martin Matějíček – ZLN (0+1)
Oceláři zvládli vyrovnané utkání proti Zlínu v prodloužení zvrátit na svou stranu a získali dva body. Berani ale domácí mužstvo pořádně potrápili.

61:23

61:23 Cory KANE - 2:1

61:23

Třinec právě vstřelil branku!
Je hotovo, Oceláři vítězí v prodloužení! Třinec byl od začátku nastaveného času aktivnější a brzy se prosadil. CORY KANE si s pukem nabruslil mezi kruhy a trefil se přesně k tyči – 2:1 pp! Asistence: Rostislav Marosz, Tomáš Linhart.

60:50

Petružálek musel otočit a počkat na své spoluhráče. Oceláři udrželi útočné pásmo, právě Petružálkova střela byla později zablokována.

60:21

Roth na začátku prodloužení zavezl puk až za Kašíkovu branku, ale tam o něj přišel. Zlínskou akci rozjíždí Kotvan.

60:01

Ve třetí třetině byl aktivnějším týmem Třinec, který chtěl z domácího duelu vytěžit tři body. Zlín se podvědomě spokojil s remízou a soustředil se hlavně na bránění. Přečíslení Rotha s Draveckým dopadlo pro Zlín dobře díky Blaťákovi, v závěru třetiny ubránili ševci i oslabení, v němž stříleli nebezpečně Kreps nebo Marosz. O vítězi rozhodne buď prodloužení, anebo nájezdy.
Prodloužení začne přibližně v 17:29.

60:00

59:50

Hosté jsou v plném počtu, ale třetí třetina ještě úplně nekončí. Třinec je v pásmu, Hrabalovu střelu tečoval Kane těsně vedle.

59:33

Hrabal z mezikruží přihrál do skvělé pozice Maroszovi, jenže tomu puk trošku poskočil. Kašík poté jeho střelu dokázal vyrazit.

58:48

Zlínu se povedlo vyhodit a po nepřesné rozehrávce Třince drží hru daleko od Kašíka. Okál sbírá drahocenné vteřinky.

58:13

Kombinace třineckých hráčů skončila u Krepse, který měl před sebou odkrytou klec! Jenomže ji nedokázal trefit, Třinec pokračuje v tlaku.

57:56

Oceláři uspěli na vhazování a drží se v útočné třetině. Redenbachova střela od modré čáry na Kašíka neprošla.

57:44

Tomáš Žižka (ZLN) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění, což je další velká šance pro Oceláře. Ti si také před startem přesilovky berou oddechový čas.

2:1

Góly a asistencie: 6. Marosz (Dravecký, Hrňa), 62. Kane (Marosz, Linhart) – 25. Ostřížek (Matějíček)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, Jank, Hrabal, L. Galvas, Nosek, L. Doudera – Rákos, Kreps, Netík – Adamský (A), Kane, Irgl (C) – Klimenta, Redenbach, Petružálek (A) – Dravecký, Marosz, Hrňa.

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (A), Blaťák, Matějíček, Řezníček, Žižka (A), O. Horák – Říčka, P. Holík, Bukarts – Kubiš, Popelka, Šťastný – O. Veselý (C), Honejsek, Okál – Ostřížek, Chytil, J. Ondráček.

07:43 TRI 2 L. Galvas, nedovolené bránenie
20:00 ZLN 2+10 Bukarts, napadnutie oblasti hlavy a krku+napadnutie oblasti hlavy a krku