4:3

koniec po predl. (0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)

19.02.2017, 17:00 • DOXXbet Aréna, Žilina • 47. kolo • Dávid Švec

Tipsport: 1.85 4.6 3.04

S konštatovaním, že Žilina porazila Nové Zámky 4:3 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (19:27:57)

61:10

61:10 HRUŠKA - 4:3

61:10

Žilina dala gól!
Rýchly protiútok Žiliny, presnú prihrávku pred bránkou hostí poslal do siete RADIM HRUŠKA. Asistencia: Juraj Jurík.

60:09

V úvode predĺženia sa do puku oprel od modrej čiary Michal Juraško, Lundström bol pozorný.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po troch tretinách je v Žiline nerozhodný stav 3:3, po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:35

Tretia tretina sa pomaly, ale iste končí, dnes uvidíme minimálne predĺženie.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:19

Delovku Mareka Hovorku od modrej čiary obetavo zblokoval jeden z hráčov Nových Zámkov.

58:01

Do konca riadneho hracieho času ostávajú necelé dve minúty.

57:22

Tvrdý súboj za bránkou Tomáša Tomeka, pri puku sú hostia.

56:58

Oba tímy sa už snažia dávať pozor na defenzívu, domáci sú v závere riadneho hracieho času o čosi aktívnejší.

56:22

Závar pred bránkou hostí a znovu je tam elitná formácia Žiliny. Lukáš Handlovský sa ešte snažil puk vydolovať spod Joakima Lundströma, ale obrana hostí s ním rýchlo urobila poriadok.

55:56

Žilinčania sa snažia o vedúci gól, ich snaha končí na Lundströmovi.

55:27

Michal Švihálek je v druhom útoku Žiliny ako ryba vo vode, poriadne vyzvŕtal obranu hostí, no do streleckej pozície sa napokon nedostal.

55:01

Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút.

4:3

Góly a asistencie: 23. Macejko (Holovič, Konečný), 30. Konečný (Juraško, Jurík), 53. Hruška (Hovorka, Handlovský), 62. Hruška (Jurík) – 13. Hujsa (Mäkinen, Kučkin), 17. Kučkin (Rehák Denis), 46. Novotný (Sandgrén)

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Ťavoda, Čížek, Juraško, Brejčák, Macejko, Grman, Prokop, Mendrej – Handlovský, Hruška, Hovorka (C) – Jurík, Húževka, Švihálek – Konečný, Holovič, Stupka – Rogoň, Švec, Gmitter

HC MIKRON Nové Zámky: Lundström (Sabol) – Drtina, Cardwell, Sandgrén, Maier, Mäkinen, Rehák Denis, Tábi, Makovský – Saarinen, Kytnár, Paulovič – Kučkin, Novotný, Hujsa – Fábry, Čaládi, Lelkeš – Dubec, Rehák Dominik, Tibenský

2. tretina
22:08 ZIL 1:2 Macejko (Holovič, Konečný)
3. tretina
44:31 ZIL 5+DKZ Čížek, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou, odpyká Rogoň
45:30 NZM 2:3 Novotný (Sandgrén)
47:51 NZM 2 Dubec, podrazenie
52:40 ZIL 3:3 Hruška (Hovorka, Handlovský)