0:0
koniec (0:0)
29.06.2017, 17:00 • Ventspils Olimpiskais Stadions • 1. predkolo • Štěpán Slovák
Tipsport: 2.3 3.2 3.1 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.3 - 3.2 - 3.1
FK Ventspils – Valur Reykjavík
0:0
koniec (0:0)
Góly:
Karty: 30. Eiríksson (VAU)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 7:9.
FK Ventspils:
(3-4-3) Pavlovs – Žuļevs, Koļesovs, Jemeļins – Boranijaševič, Rečickis (C) (75. Žigajevs), Alfa, Tīdenbergs – Rugins (17. Akinyemi (89. Karlsons)), Tosin, Paulius
Náhradníci: Uvarenko, Obuobi, Savčenkovs, Žigajevs, Akinyemi, Karlsons, Alekseev
Tréner:
Valur Reykjavík:
(4-3-3) Einarsson – Geirsson, Ómarsson, Sigurbjörnsson, Eiríksson – Sigurdsson (C) (77. Lydsson), Ingvarsson, Björnsson – Acoff, Halldórsson (89. Gudjohnsen), Larusson
Náhradníci: Bøgild, Lýdsson, Christiansen, Adolphsson, Gudjohnsen, Stefánsson, Eyþórsson
Tréner:
Rozhodca: Hasanov – Abbasov, Musayev (všichni AZE)
Diváci:
Odveta: Valur - Ventspils 1:0
Shirak – ND Gorica 14:00 0:2
Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0
Almaty – Atlantas 16:45 6:0
Ventspils – Valur 17:00 0:0
Pjunik – Slovan Bratislava 17:00 1:4
Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3
Trenčín – Kutaisi 17:20 5:1
Levadia Tallinn – Cork City 17:30 0:2
Minsk – Runavík 17:30 2:1
Soligorsk – FK Sūduva 18:00 0:0
VPS – Ljubljana 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Jagiellonia 18:00 0:1
Čichura – Rheindorf Altach 18:00 0:1
Škendija – Dacia Kišinev 18:00 3:0
Lyngby – Bangor City 18:30 1:0
Kalju – B36 Tórshavn 18:30 2:1
Ferencvároš – Jelgava 18:45 2:0
Beitar Jeruzalém – Vasas 18:45 4:3
Odd – Ballymena 19:00 3:0
Haugesund – Coleraine 19:00 7:0
Larnaca – Lincoln 19:00 5:0
Zaria Balti – FK Sarajevo 19:00 2:1
UE Santa Coloma – Osijek 19:00 0:2
Levski Sofia – Sutjeska 19:00 3:1
Zirä FK – Differdange 19:00 2:0
Fola – Milsami 19:30 2:1
KÍ Klaksvík – Štokholm 20:00 0:0
Norrköping – Priština 20:00 5:0
Connah's Quay – Helsinki 20:00 1:0
Midtjylland – Derry City 20:00 6:1
Bala Town – Vaduz 20:00 1:2
Skenderbeu – Sant Juliá 20:00 1:0
Novi Sad – Ružomberok 20:00 2:1
Tel Aviv – Tirana 20:00 2:0
Domžale – Flora 20:30 2:0
Tre Penne – FK Rabotnički 20:30 0:1
CZ Belehrad – Floriana 20:30 3:0
Široki Brijeg – Ordabasy 20:30 2:0
Podgorica – Gandzasar 20:30 1:0
Mladost Lučani – Keşla FK 20:30 0:3
Crusaders – FK Liepāja 20:45 3:1
St. Johnstone – Riteriai 20:45 1:2
Rangers – Niederkorn 20:45 1:0
Valletta – Folgore 20:45 2:0
Željezničar Sarajevo – Zeta 20:45 1:0
Fehérvár – Balzan 20:45 2:0
Lech Poznań – Pelister 20:45 4:0
Reykjavík – Seinäjoki 21:15 0:0
Stjarnan – Shamrock 21:15 0:1
30