5:1
koniec (2:1)
29.06.2017, 17:20 • Mestský štadión Trenčín • 1. predkolo • Marián Vychovalý
Tipsport: 1.38 4.8 9.3 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.38 - 4.8 - 9.3
AS Trenčín – Torpedo Kutaisi
5:1
koniec (2:1)
Góly: 36. Mance, 39. Mance, 75. Čatakovič, 81. Paur, 87. Beridze – 10. Guruli
Karty: 63. Šulek (TRE), 66. Mance (TRE) – 38. Gigauri (KUT)
Nepremenená penalta:
AS Trenčín:
Chovan – Šulek, Kleščík, Lawrence, Skovajsa – Paur, Zubairu, Ubbink – Chuhwak Gong, Mance, Beridze
Náhradníci: Šemrinec – R.Klooster, M.Klooster, Čatakovič, Udeh, El Mahdioui, Kvocera
Tréner:
Torpedo Kutaisi:
Kvaskhvadze – Khurtsilava, Chichinadze, Guruli, Kimadze – Dolidze, Gigauri, Kukhianidze, Mamasakhlisi, Tugushi – Kapanadze
Náhradníci: Kvilitala – Tabatadze, Adamadze, Babunašvili, Kvirkvia, Khurtsidze, Kutchukhidze
Tréner:
Rozhodca: Marshall – Robinson, Argyropoulos (všetci Sev.Írsko)
Diváci:
Odveta: Kutaisi - Trenčín 0:3
Shirak – ND Gorica 14:00 0:2
Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0
Almaty – Atlantas 16:45 6:0
Ventspils – Valur 17:00 0:0
Pjunik – Slovan Bratislava 17:00 1:4
Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3
Trenčín – Kutaisi 17:20 5:1
Levadia Tallinn – Cork City 17:30 0:2
Minsk – Runavík 17:30 2:1
Soligorsk – FK Sūduva 18:00 0:0
VPS – Ljubljana 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Jagiellonia 18:00 0:1
Čichura – Rheindorf Altach 18:00 0:1
Škendija – Dacia Kišinev 18:00 3:0
Lyngby – Bangor City 18:30 1:0
Kalju – B36 Tórshavn 18:30 2:1
Ferencvároš – Jelgava 18:45 2:0
Beitar Jeruzalém – Vasas 18:45 4:3
Odd – Ballymena 19:00 3:0
Haugesund – Coleraine 19:00 7:0
Larnaca – Lincoln 19:00 5:0
Zaria Balti – FK Sarajevo 19:00 2:1
UE Santa Coloma – Osijek 19:00 0:2
Levski Sofia – Sutjeska 19:00 3:1
Zirä FK – Differdange 19:00 2:0
Fola – Milsami 19:30 2:1
KÍ Klaksvík – Štokholm 20:00 0:0
Norrköping – Priština 20:00 5:0
Connah's Quay – Helsinki 20:00 1:0
Midtjylland – Derry City 20:00 6:1
Bala Town – Vaduz 20:00 1:2
Skenderbeu – Sant Juliá 20:00 1:0
Novi Sad – Ružomberok 20:00 2:1
Tel Aviv – Tirana 20:00 2:0
Domžale – Flora 20:30 2:0
Tre Penne – FK Rabotnički 20:30 0:1
CZ Belehrad – Floriana 20:30 3:0
Široki Brijeg – Ordabasy 20:30 2:0
Podgorica – Gandzasar 20:30 1:0
Mladost Lučani – Keşla FK 20:30 0:3
Crusaders – FK Liepāja 20:45 3:1
St. Johnstone – Riteriai 20:45 1:2
Rangers – Niederkorn 20:45 1:0
Valletta – Folgore 20:45 2:0
Željezničar Sarajevo – Zeta 20:45 1:0
Fehérvár – Balzan 20:45 2:0
Lech Poznań – Pelister 20:45 4:0
Reykjavík – Seinäjoki 21:15 0:0
Stjarnan – Shamrock 21:15 0:1
84
82
73
67
65
46