0:1
koniec (0:0)
29.06.2017, 18:00 • Tsentraluri, Kutaisi • 1. predkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 5.7 3.95 1.58 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 5.7 - 3.95 - 1.58
Dinamo Batumi – Jagiellonia Białystok
0:1
koniec (0:0)
Góly: 49. Sheridan
Karty: 21. Grigalašvili (FBA), 42. Tevdoradze (FBA) – 30. Góralski (JAG), 67. Romančuk (JAG), 88. Sheridan (JAG), 90. Mystkowski (JAG), 90+3. Sekulski (JAG)
Nepremenená penalta: 16. Sheridan (JAG), brankár Timofejev zneškodnil
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 10:19.
Dinamo Batumi:
Timofijev – Makharadze, Kvirkvelia, Partenadze, Tevdoradze (65. Tvildiani), Sukhiašvili – Grigalašvili (82. Martsvaladze), Tarkhnišvili – Kavtaradze (78. Gorelišvili), Shonia (C) – Kvasov. Trenér: Konstantin Frolov.
Náhradníci: Takidze – Varšanidze, Gogitidze, Gorelišvili, Tvildiani, Mgeladze, Martsvaladze.
Tréner:
Jagiellonia Białystok:
Kelemen – Burliga, Tomelin, Runje, Tomasík (50. Sitya) – Chomčenovskij, Góralski, Romančuk (C), Černych (87. Mystkowski) – Novikovas (74. Sekulski) – Sheridan. Trenér: Ireneusz Mamrot.
Náhradníci: Weglarz – Gordon, Sitya, Mystkowski, Szymonowicz, Szymanski, Sekulski.
Tréner:
Rozhodca: Erik Lambrechts – Jo de Weirdt, Karel De Rocker (všichni Belgie)
Diváci: 4000
Odveta: Jagiellonia - Dinamo Bt. 4:0
Shirak – ND Gorica 14:00 0:2
Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0
Almaty – Atlantas 16:45 6:0
Ventspils – Valur 17:00 0:0
Pjunik – Slovan Bratislava 17:00 1:4
Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3
Trenčín – Kutaisi 17:20 5:1
Levadia Tallinn – Cork City 17:30 0:2
Minsk – Runavík 17:30 2:1
Soligorsk – FK Sūduva 18:00 0:0
VPS – Ljubljana 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Jagiellonia 18:00 0:1
Čichura – Rheindorf Altach 18:00 0:1
Škendija – Dacia Kišinev 18:00 3:0
Lyngby – Bangor City 18:30 1:0
Kalju – B36 Tórshavn 18:30 2:1
Ferencvároš – Jelgava 18:45 2:0
Beitar Jeruzalém – Vasas 18:45 4:3
Odd – Ballymena 19:00 3:0
Haugesund – Coleraine 19:00 7:0
Larnaca – Lincoln 19:00 5:0
Zaria Balti – FK Sarajevo 19:00 2:1
UE Santa Coloma – Osijek 19:00 0:2
Levski Sofia – Sutjeska 19:00 3:1
Zirä FK – Differdange 19:00 2:0
Fola – Milsami 19:30 2:1
KÍ Klaksvík – Štokholm 20:00 0:0
Norrköping – Priština 20:00 5:0
Connah's Quay – Helsinki 20:00 1:0
Midtjylland – Derry City 20:00 6:1
Bala Town – Vaduz 20:00 1:2
Skenderbeu – Sant Juliá 20:00 1:0
Novi Sad – Ružomberok 20:00 2:1
Tel Aviv – Tirana 20:00 2:0
Domžale – Flora 20:30 2:0
Tre Penne – FK Rabotnički 20:30 0:1
CZ Belehrad – Floriana 20:30 3:0
Široki Brijeg – Ordabasy 20:30 2:0
Podgorica – Gandzasar 20:30 1:0
Mladost Lučani – Keşla FK 20:30 0:3
Crusaders – FK Liepāja 20:45 3:1
St. Johnstone – Riteriai 20:45 1:2
Rangers – Niederkorn 20:45 1:0
Valletta – Folgore 20:45 2:0
Željezničar Sarajevo – Zeta 20:45 1:0
Fehérvár – Balzan 20:45 2:0
Lech Poznań – Pelister 20:45 4:0
Reykjavík – Seinäjoki 21:15 0:0
Stjarnan – Shamrock 21:15 0:1
87
82
78
74
65
50