0:4
koniec (0:2)
06.07.2017, 16:00 • Stadionul Dacia, Speia • 1. predkolo • Michal Břuchanský
Dacia Kišinev – Škendija Tetovo
0:4
koniec (0:2)
Góly: 32. Ibraimi, 44. Júnior, 81. Zejnulai, 89. Hasani (pen.)
Karty: 15. Paşcenco (DKS), 27. Andronic (DKS) – 24. Alimi (SHK), 38. Radeski (SHK) 37. Andronic (DKS)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 1:17. Střely mimo: 3:7. Rohy: 0:13. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 17:11.
Dacia Kišinev:
Railean – Seoane (57. Ilescu), Drašković, Mamah, Fortes – Paşcenco (C), Jalbă, Gavrylenko – Bejan (57. Marandici), Punoševac (73. Cojocaru), Andronic.
Náhradníci: Avram – Marandici, Ilescu, Diarra, Cojocaru, Olisajev, Costin.
Tréner:
Škendija Tetovo:
Zahov – Todorovski, Bejtulai, Cuculi, Murati – Alimi (77. Zejnulai), Vučić – Radeski (69. Teqja), Hasani (C), Júnior (77. Totre) – Ibraimi.
Náhradníci: Redjepi – Totre, Celiković, Zejnulai, Teqja, Shefiti, Abdurahimi.
Tréner:
Rozhodca: Kráľovič – Benko, Adam (všichni SVK)
Diváci:
Prvý zápas: Škendija - Dacia Kišinev 3:0
Dacia Kišinev – Škendija 16:00 0:4
AEL Limassol – St Joseph's 16:00 6:0
FK Sūduva – Soligorsk 17:00 2:1
Ordabasy – Široki Brijeg 17:00 0:0
Milsami – Fola 17:00 1:1
Tirana – Tel Aviv 17:00 0:3
Pelister – Lech Poznań 17:00 0:3
Jelgava – Ferencvároš 17:30 0:1
FK Rabotnički – Tre Penne 17:30 6:0
Riteriai – St. Johnstone 18:00 1:0
Seinäjoki – Reykjavík 18:00 0:2
Helsinki – Connah's Quay 18:00 3:0
Flora – Domžale 18:00 2:3
Gandzasar – Podgorica 18:00 0:3
Atlantas – Almaty 18:00 1:2
FK Liepāja – Crusaders 18:45 2:0
Štokholm – KÍ Klaksvík 19:00 5:0
Vaduz – Bala Town 19:00 3:0
Slovan Bratislava – Pjunik 19:00 5:0
Plovdiv – Partizani Tirana 19:00 1:0
Dunav Ruse – Irtyš Pavlodar 19:00 0:2
Ružomberok – Novi Sad 19:00 2:0
Differdange – Zirä FK 19:00 1:2
Kutaisi – Trenčín 19:00 0:3
Keşla FK – Mladost Lučani 19:00 2:0
Bangor City – Lyngby 19:30 0:3
Runavík – Minsk 19:30 0:2
B36 Tórshavn – Kalju 20:00 1:2
Priština – Norrköping 20:00 0:1
FK Sarajevo – Zaria Balti • koniec po penal. (5:6) 20:00 2:1
Ljubljana – VPS 20:15 0:1
Rheindorf Altach – Čichura 20:30 1:1
Sant Juliá – Skenderbeu 20:30 0:5
Folgore – Valletta 20:30 0:1
Zeta – Željezničar Sarajevo 20:30 2:2
Floriana – CZ Belehrad 20:30 3:3
Jagiellonia – Dinamo Bt. 20:30 4:0
Vasas – Beitar Jeruzalém 20:30 0:3
Sutjeska – Levski Sofia 20:30 0:0
ND Gorica – Shirak 20:30 2:2
Derry City – Midtjylland 20:45 1:4
Cork City – Levadia Tallinn 20:45 4:2
Ballymena – Odd 20:45 0:2
Coleraine – Haugesund 20:45 0:0
Osijek – UE Santa Coloma 20:45 4:0
Shamrock – Stjarnan 21:00 1:0
Valur – Ventspils 22:00 1:0
Lincoln – Larnaca 22:00 1:1
90+2
90+2
90+1
90
89
89. Feran HASANI - 0:4
89
Míč si na penaltový puntík postavil FERAN HASANI, který vystřelil ze svého pohledu k pravé tyči a upravil skóre na 4:0.
87
86
85
84
83
81
81. Arbin ZEJNULAI - 0:3
81
A je to už o tři góly! Ibraimiho oblouček Railean ještě zneškodnil. Murati poté ale nabral rychlost na levém křídle a našel úplně volného ARBINA ZEJNULAIE, jenž sice měl problém se zpracováním, ale díky tomu si položil gólmana a jednoduše zakončil do prázdné branky.
80
79