2:1
koniec (1:0)
29.06.2017, 19:30 • Emile Mayrisch - Esch-sur-Alzette • 1. predkolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 2.4 3.2 2.93 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.4 - 3.2 - 2.93
CS Fola Esch – Milsami Orhei
2:1
koniec (1:0)
Góly: 5. Dallevedove, 80. Hadji – 81. Platica
Karty: 54. Saiti (FOL), 90. Cvetković (FOL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:10.
CS Fola Esch:
Hym – Laterza, Klein (C), Chrappan, Kirch – Klapp (67. Cvetković), Dallevedove, Muharemović, Saiti (61. Bensi) – Kocur (87. Bechtold), Hadji
Náhradníci: Cabral, Cvetković, Suarez, Sacras, Bechtold, Pierrald, Bensi
Tréner:
Milsami Orhei:
Mitu – Graur, Craciun, Bogdan, Antoniuc – Cojocari (C), Celeadnić (86. Ciobanu) – Platica, Rassulov (85. Rusnac), Antoniciuć – Dulghier (77. Jardan)
Náhradníci: Apostolachi, Jardan, Andronić, Ciobanu, Rusnac, Belevschi
Tréner:
Rozhodca: Antamo, Turunen, Koskiniemi (vš. FIN)
Diváci:
Odveta: Milsami - Fola 1:1
Shirak – ND Gorica 14:00 0:2
Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0
Almaty – Atlantas 16:45 6:0
Ventspils – Valur 17:00 0:0
Pjunik – Slovan Bratislava 17:00 1:4
Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3
Trenčín – Kutaisi 17:20 5:1
Levadia Tallinn – Cork City 17:30 0:2
Minsk – Runavík 17:30 2:1
Soligorsk – FK Sūduva 18:00 0:0
VPS – Ljubljana 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Jagiellonia 18:00 0:1
Čichura – Rheindorf Altach 18:00 0:1
Škendija – Dacia Kišinev 18:00 3:0
Lyngby – Bangor City 18:30 1:0
Kalju – B36 Tórshavn 18:30 2:1
Ferencvároš – Jelgava 18:45 2:0
Beitar Jeruzalém – Vasas 18:45 4:3
Odd – Ballymena 19:00 3:0
Haugesund – Coleraine 19:00 7:0
Larnaca – Lincoln 19:00 5:0
Zaria Balti – FK Sarajevo 19:00 2:1
UE Santa Coloma – Osijek 19:00 0:2
Levski Sofia – Sutjeska 19:00 3:1
Zirä FK – Differdange 19:00 2:0
Fola – Milsami 19:30 2:1
KÍ Klaksvík – Štokholm 20:00 0:0
Norrköping – Priština 20:00 5:0
Connah's Quay – Helsinki 20:00 1:0
Midtjylland – Derry City 20:00 6:1
Bala Town – Vaduz 20:00 1:2
Skenderbeu – Sant Juliá 20:00 1:0
Novi Sad – Ružomberok 20:00 2:1
Tel Aviv – Tirana 20:00 2:0
Domžale – Flora 20:30 2:0
Tre Penne – FK Rabotnički 20:30 0:1
CZ Belehrad – Floriana 20:30 3:0
Široki Brijeg – Ordabasy 20:30 2:0
Podgorica – Gandzasar 20:30 1:0
Mladost Lučani – Keşla FK 20:30 0:3
Crusaders – FK Liepāja 20:45 3:1
St. Johnstone – Riteriai 20:45 1:2
Rangers – Niederkorn 20:45 1:0
Valletta – Folgore 20:45 2:0
Željezničar Sarajevo – Zeta 20:45 1:0
Fehérvár – Balzan 20:45 2:0
Lech Poznań – Pelister 20:45 4:0
Reykjavík – Seinäjoki 21:15 0:0
Stjarnan – Shamrock 21:15 0:1
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:10.
90+3
90+2
90+1
90
88
87
86
85
84
81
Jenže drama přeci jen pokračuje! Hosté z následného útoku přidávají branku! SERGIU PLATICA napřáhl ze střední vzdálenosti a jeho rána skončila za zády domácího brankáře!
80
77
76
75
74
70