5:0
koniec (5:0)
29.06.2017, 20:00 • Östgötaporten, Norrköping, Švédsko • 1. predkolo • Martin Dvořák
Tipsport: 1.11 10.8 18.5 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.11 - 10.8 - 18.5
IFK Norrköping – FC Priština
5:0
koniec (5:0)
Góly: 10. Moberg-Karlsson, 24. Andersson, 26. Eliasson, 31. Holmberg, 40. Holmberg
Karty: 88. Neziri (FPR)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:10.
IFK Norrköping:
Langer – Fjóluson, A. Johansson (C), Wahlqvist (78. E. Smith), Moberg-Karlsson, Telo, Holmberg (56. Skrabb), S. Andersson, Sjölund (64. Thórarinsson), Eliasson, Dagerstäl
Náhradníci: Mitov Nilson – Skrabb, E. Smith, Thórarinsson, Hadenius, Sigurdsson, Tkalčić
Tréner:
FC Priština:
Muqiqi – Dallku (C), Curri, Boshnjaku, Krasniqi, Kelmendi (46. Miftaraj), Leci, Mankenda, Maxhuni, Abdul Khalid, Neziri
Náhradníci: Nika – Miftaraj, Begolli, Fetahaj, Baftiu, Pefqeli, Osmani
Tréner:
Rozhodca: Golubevs – Tatriks, Morozovs (vš. Litva)
Diváci:
Odveta: Priština - Norrköping 0:1
Shirak – ND Gorica 14:00 0:2
Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0
Almaty – Atlantas 16:45 6:0
Ventspils – Valur 17:00 0:0
Pjunik – Slovan Bratislava 17:00 1:4
Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3
Trenčín – Kutaisi 17:20 5:1
Levadia Tallinn – Cork City 17:30 0:2
Minsk – Runavík 17:30 2:1
Soligorsk – FK Sūduva 18:00 0:0
VPS – Ljubljana 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Jagiellonia 18:00 0:1
Čichura – Rheindorf Altach 18:00 0:1
Škendija – Dacia Kišinev 18:00 3:0
Lyngby – Bangor City 18:30 1:0
Kalju – B36 Tórshavn 18:30 2:1
Ferencvároš – Jelgava 18:45 2:0
Beitar Jeruzalém – Vasas 18:45 4:3
Odd – Ballymena 19:00 3:0
Haugesund – Coleraine 19:00 7:0
Larnaca – Lincoln 19:00 5:0
Zaria Balti – FK Sarajevo 19:00 2:1
UE Santa Coloma – Osijek 19:00 0:2
Levski Sofia – Sutjeska 19:00 3:1
Zirä FK – Differdange 19:00 2:0
Fola – Milsami 19:30 2:1
KÍ Klaksvík – Štokholm 20:00 0:0
Norrköping – Priština 20:00 5:0
Connah's Quay – Helsinki 20:00 1:0
Midtjylland – Derry City 20:00 6:1
Bala Town – Vaduz 20:00 1:2
Skenderbeu – Sant Juliá 20:00 1:0
Novi Sad – Ružomberok 20:00 2:1
Tel Aviv – Tirana 20:00 2:0
Domžale – Flora 20:30 2:0
Tre Penne – FK Rabotnički 20:30 0:1
CZ Belehrad – Floriana 20:30 3:0
Široki Brijeg – Ordabasy 20:30 2:0
Podgorica – Gandzasar 20:30 1:0
Mladost Lučani – Keşla FK 20:30 0:3
Crusaders – FK Liepāja 20:45 3:1
St. Johnstone – Riteriai 20:45 1:2
Rangers – Niederkorn 20:45 1:0
Valletta – Folgore 20:45 2:0
Željezničar Sarajevo – Zeta 20:45 1:0
Fehérvár – Balzan 20:45 2:0
Lech Poznań – Pelister 20:45 4:0
Reykjavík – Seinäjoki 21:15 0:0
Stjarnan – Shamrock 21:15 0:1
90+3
90
88
86
86
85
84
83
82
81
80
78
77
76
75
74
72