1:2
koniec (0:2)
29.06.2017, 20:00 • Corbett Sports Stadium, Rhyl, Denbighshire • 1. predkolo • Martin Dvořák
Tipsport: 6.2 4.65 1.46 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 6.2 - 4.65 - 1.46
Bala Town FC – FC Vaduz
1:2
koniec (0:2)
Góly: 61. Venables – 21. Zárate, 29. Brunner
Karty: 52. K. Smith (BLT) – 53. Zárate (VAD), 90+1. Konrad (VAD), 90+1. Jehle (VAD)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 12:7.
Bala Town FC:
Morris – Stephens, Stuart Jones I., Stuart Jones II., Burke, Sheridan, K. Smith, Davies (86. Hayes), Venables (C), D. Thompson, Owens
Náhradníci: Vernon – Valentine, Murtagh, Connolly, Hayes, Wade, Bell
Tréner:
FC Vaduz:
Jehle (C) – Ciccone, Turkes, Zárate, Puljić, Mathys, Von Niederhäusern, Borgmann, Brunner (90+2. Burgemeier), Muntwiler, Bühler (46. Konrad)
Náhradníci: Majer – Konrad, Jüllich, Burgemeier, Felfel, Göppel, Kamper
Tréner:
Rozhodca: Durieux – Da Silva, Ries (vš. Lucembursko)
Diváci:
Odveta: Vaduz - Bala Town 3:0
Shirak – ND Gorica 14:00 0:2
Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0
Almaty – Atlantas 16:45 6:0
Ventspils – Valur 17:00 0:0
Pjunik – Slovan Bratislava 17:00 1:4
Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3
Trenčín – Kutaisi 17:20 5:1
Levadia Tallinn – Cork City 17:30 0:2
Minsk – Runavík 17:30 2:1
Soligorsk – FK Sūduva 18:00 0:0
VPS – Ljubljana 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Jagiellonia 18:00 0:1
Čichura – Rheindorf Altach 18:00 0:1
Škendija – Dacia Kišinev 18:00 3:0
Lyngby – Bangor City 18:30 1:0
Kalju – B36 Tórshavn 18:30 2:1
Ferencvároš – Jelgava 18:45 2:0
Beitar Jeruzalém – Vasas 18:45 4:3
Odd – Ballymena 19:00 3:0
Haugesund – Coleraine 19:00 7:0
Larnaca – Lincoln 19:00 5:0
Zaria Balti – FK Sarajevo 19:00 2:1
UE Santa Coloma – Osijek 19:00 0:2
Levski Sofia – Sutjeska 19:00 3:1
Zirä FK – Differdange 19:00 2:0
Fola – Milsami 19:30 2:1
KÍ Klaksvík – Štokholm 20:00 0:0
Norrköping – Priština 20:00 5:0
Connah's Quay – Helsinki 20:00 1:0
Midtjylland – Derry City 20:00 6:1
Bala Town – Vaduz 20:00 1:2
Skenderbeu – Sant Juliá 20:00 1:0
Novi Sad – Ružomberok 20:00 2:1
Tel Aviv – Tirana 20:00 2:0
Domžale – Flora 20:30 2:0
Tre Penne – FK Rabotnički 20:30 0:1
CZ Belehrad – Floriana 20:30 3:0
Široki Brijeg – Ordabasy 20:30 2:0
Podgorica – Gandzasar 20:30 1:0
Mladost Lučani – Keşla FK 20:30 0:3
Crusaders – FK Liepāja 20:45 3:1
St. Johnstone – Riteriai 20:45 1:2
Rangers – Niederkorn 20:45 1:0
Valletta – Folgore 20:45 2:0
Željezničar Sarajevo – Zeta 20:45 1:0
Fehérvár – Balzan 20:45 2:0
Lech Poznań – Pelister 20:45 4:0
Reykjavík – Seinäjoki 21:15 0:0
Stjarnan – Shamrock 21:15 0:1
90+3
90+2
90+1
90+1
90
89
87
86
86
84
83
80
78
77
75
73
73