1:2
koniec (1:2)
29.06.2017, 20:45 • McDiarmid Park, Perth • 1. predkolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)
Tipsport: 1.48 4.2 6.8 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.48 - 4.2 - 6.8
St. Johnstone FC – FK Riteriai
1:2
koniec (1:2)
Góly: 32. Shaughnessy – 14. Maksimov, 36. Šilénas
Karty: 38. Cummins (JOH), 51. McLean (JOH), 55. Shaughnessy (JOH) – 51. Šilénas (TKA) 82. Šilénas (JOH)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.
St. Johnstone FC:
Clark – Foster, Easton, Shaughnessy, Craig (84. Kane), Paton (63. Millar), Wotherspoon (62. Scougall), Alston, MacLean, Cummins, Gilchrist
Náhradníci: Mannus, Thomson, Kane, Scougall, Millar
Tréner:
FK Riteriai:
Plūkas – Klimavičius, Borovskis, Shyshka, Januševskij, Wakili (81. Čyzas), Šilénas, Bychenok, Vorobjovas, Dorley (90. Kruk), Maksimov (93. Česnauskis)
Náhradníci: Česnauskis, Traore, Sheremeta, Čyzas, Marazas, Kruk, Mamajev
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Odveta: Riteriai - St. Johnstone 1:0
Shirak – ND Gorica 14:00 0:2
Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0
Almaty – Atlantas 16:45 6:0
Ventspils – Valur 17:00 0:0
Pjunik – Slovan Bratislava 17:00 1:4
Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3
Trenčín – Kutaisi 17:20 5:1
Levadia Tallinn – Cork City 17:30 0:2
Minsk – Runavík 17:30 2:1
Soligorsk – FK Sūduva 18:00 0:0
VPS – Ljubljana 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Jagiellonia 18:00 0:1
Čichura – Rheindorf Altach 18:00 0:1
Škendija – Dacia Kišinev 18:00 3:0
Lyngby – Bangor City 18:30 1:0
Kalju – B36 Tórshavn 18:30 2:1
Ferencvároš – Jelgava 18:45 2:0
Beitar Jeruzalém – Vasas 18:45 4:3
Odd – Ballymena 19:00 3:0
Haugesund – Coleraine 19:00 7:0
Larnaca – Lincoln 19:00 5:0
Zaria Balti – FK Sarajevo 19:00 2:1
UE Santa Coloma – Osijek 19:00 0:2
Levski Sofia – Sutjeska 19:00 3:1
Zirä FK – Differdange 19:00 2:0
Fola – Milsami 19:30 2:1
KÍ Klaksvík – Štokholm 20:00 0:0
Norrköping – Priština 20:00 5:0
Connah's Quay – Helsinki 20:00 1:0
Midtjylland – Derry City 20:00 6:1
Bala Town – Vaduz 20:00 1:2
Skenderbeu – Sant Juliá 20:00 1:0
Novi Sad – Ružomberok 20:00 2:1
Tel Aviv – Tirana 20:00 2:0
Domžale – Flora 20:30 2:0
Tre Penne – FK Rabotnički 20:30 0:1
CZ Belehrad – Floriana 20:30 3:0
Široki Brijeg – Ordabasy 20:30 2:0
Podgorica – Gandzasar 20:30 1:0
Mladost Lučani – Keşla FK 20:30 0:3
Crusaders – FK Liepāja 20:45 3:1
St. Johnstone – Riteriai 20:45 1:2
Rangers – Niederkorn 20:45 1:0
Valletta – Folgore 20:45 2:0
Željezničar Sarajevo – Zeta 20:45 1:0
Fehérvár – Balzan 20:45 2:0
Lech Poznań – Pelister 20:45 4:0
Reykjavík – Seinäjoki 21:15 0:0
Stjarnan – Shamrock 21:15 0:1
90+3
90
84
81
63
62