3:4

po s.n. (3:4) (1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)

31.01.2021, 16:30 • Ostravar aréna • 41. kolo • Monika Baloghová cz

Tipsport: 2.7 4.2 2.28

Vítkovičtí si z dnešního utkání odnášejí cenný bod. V zápase si připsali první gól, hosté ale do první sirény převzali otěže a strhly vedení na svou stranu. Zhruba v polovině zápasu odskočili o další branku, ale domácí reagovali rychle a snížili, závěr třetiny jim vyšel dobře, vytvořili na královehradecké patřičný tlak, který jim ale přerušila siréna ukončující druhou třetinu. Zhruba pět minut před koncem se vítkovičtí mohli radovat z vyrovnání a i poté mohli rozhodnout zápas ve svůj prospěch, když si v útoku počínali dobře. Mazanec byl ale v pohotovosti a zajistil svému týmu prodloužení. V něm mělo více možností domácí mužstvo, ale ani jeden z gólmanů nechtěl připustit změnu skóre. V samostatných nájezdech rozhodovala až druhá série a v ní Lukáš Cingel, díky kterému si Mountfield odváží prémiový bod.
Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a já se budu těšit brzy znovu na počtenou. (19:42:13)

Lukáš CINGEL - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
Autorem vítězné branky je LUKÁŠ CINGEL.

8. séria 3:4

Vítkovice chtějí srovnat stav nájezdů Flickem, ten si vytvořil pěknou šanci, ale Mazanec vytasil svou lapačku bleskově – 3:4.

Podobný scénář jako v předchozím nájezdu Fridrich teď předvedl Cingel s tím rozdílem, že hostující útočník puk do branky dostal – 3:4.

7. séria 3:3

Vítkovice budou spoléhat na Fridricha, ten se rozjel na branku, před Mazancem zpomalil a chtěl zasunout puk do jeho protipohybu, ale nepodařilo se – 3:3.

Za hosty to znovu zkusí Smoleňák, Dolejš byl ale rychlejší – 3:3.

6. séria 3:3

Také Vítkovice znovu vysílají úspěšného Svačinu, ten ale střelu k tyči neproměňuje – 3:3.

Další sérii nájezdů začnou hosté, Růžička byl v té první úspěšný, ale tentokrát svým pohybem před brankou Dolejše nerozhodil – 3:3.

5. séria 3:3

k puku se staví kapitán Mountfieldu Smoleňák a jeho střela k tyči končí v brance – 3:3.

5. séria 3:2

Vítkovičtí vysílají do bitvy svou novou akvizici Flicka a ten hostujícího gólmana překonává – 3:2.

4. séria 2:2

Šanci strhnout vedení na svou stranu bude mít Orsava, ale jeho střela se odráží od gólmanova betonu do vzduchu – 2:2.

Domácí Svačina je dalším exekutorem, jeho střela do horní části branky se ujímá – 2:2.

3. séria 1:2

Hosté budou spoléhat na obránce Gaspara, Dolejš si ale povyjel a vytěsnil hostujícího hráče mimo branku – 1:2.

Vítkovičtí vysílají do hry Stacha, jeho střela nad vyrážečku ale neprošla – 1:2.

2. séria 1:2

Za hosty se do středového kruhu staví Cingel, rozjel se zeširoka a posílá puk mezi betony Dolejše – 1:2.

2. séria 1:1

Za vítkovické pojede dnes dvougólový Fridrich, který si počkal na pohyb gólmana a srovnává na 1:1.

1. séria 0:1

Hosté vysílají jako prvního Růžičku, ten se rozjel na vítkovickou klec a švihem prostřeluje Dolejše – 0:1.

3:4

Góly a asistencie: 10. Fridrich (Schleiss), 34. Hruška (Fridrich, Pyrochta), 55. Fridrich (Stach, Schleiss) – 13. Perret (Koukal), 19. Lev, 33. Smoleňák (Blain, Nedomlel), rozh. náj. Cingel