31.01.2021, 04:00 • Bell MTS Place, Winnipeg, MB • Jiří Sameš cz

1. Brock Boeser (VAN), 2. Thatcher Demko (VAN), 3. Connor Hellebuyck (WPG) (06:35:48)

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Kdo se postavil do brankoviště?

Connor Hellebuyck (WPG) – 35 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,1%, odchytal 59:21

Thatcher Demko (VAN) – 23 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,8%, odchytal 59:50
Statistické okénko

Střely na bránu: 24 – 39; Přesilová hra: 0/1 – 0/3; Trestné minuty: 10 – 6; Úspěšnost na vhazování: 45% – 55%
Vancouver zvládl úvodní duel šestizápasového výjezdu na jedničku a zaznamenal čtvrtou výhru po sobě. Hlavními strůjci dnešního úspěchu Kosatek byli Thatcher Demko, jenž předvedl celkem 23 úspěšných zákroků, nebo dvougólový Brock Boeser. Mužstvo z Britské Kolumbie uspělo proti Tryskáčům poprvé od 20. prosince 2016.

59:01

Probíhá poslední minuta dnešního utkání.

57:59

57:59 Brock BOESER - 1:4

57:59

Vancouver právě vstřelil branku!
Hotovo! Opuštěnou bránu soupeře trefil ze středního pásma BROCK BOESER. Jeho druhá branka v dnešním utkání a celkově osmá v probíhajícím ročníku! Asistence: Nate Schmidt.

57:33

Winnipeg se drží v útočném pásmu a zkouší hru bez brankáře.

56:15

Poslední reklamní přestávka je minulostí. Vhazuje se po pravé ruce vancouverského maskovaného muže.

55:32

Pokus Nikolaje Ehlerse byl zablokován obranou soupeře. Thatcher Demko zůstal bez práce.

53:58

Winnipeg nezvládl přechod do útočného pásma. Do konce třetí třetiny zbývá šest minut.

53:12

Obě mužstva jsou v plném počtu.

52:48

Alexander Edler velmi dobře zastavil přečíslení Tryskáčů dva na jednoho, které měl na starosti Nikolaj Ehlers.

52:13

Connor Hellebuyck zasáhl na výbornou proti prudké střele Eliase Petterssona z pravého kruhu pro vhazování.

51:26

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:26

Střely na bránu
→ Winnipeg Jets: 21 vs. Vancouver Canucks: 32

1:4

Góly a asistencie: 3. Appleton (Lowry) – 1. Boeser (Edler, E. Pettersson), 9. Höglander (Horvat, Pearson), 27. MacEwen (Jo. Benn, J. T. Miller), 58. Boeser (Schmidt)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), DeMelo, Forbort, Pionk, Stanley, Beaulieu – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Copp, Stastny, Ehlers – Perreault, Lowry, Appleton – Harkins, D. Gustafsson, Lewis.

Vancouver Canucks: Demko (Holtby) – Edler (A), T. Myers, Q. Hughes, Jo. Benn, Schmidt, Chatfield – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Höglander – Gaudette, B. Sutter (A), MacEwen – Roussel, Beagle, Motte.

Rozhodca: Dunning, Schlenker – Mills, Murchison