08.01.2022, 13:00 • Horní Počernice • Skupina A • Michal Nussbauer cz

75

75. David NYKRÍN - 2:3

75

Jablonec právě vstřelil branku!
Malínský šikovně prostrčil balon zprava do vápna na Smejkala, který stříleným centrem našel prostor, v němž se vyskytoval teprve sedmnáctilený DAVID NYKRÍN – ten pravačkou z první prostřelil Filipa Radu a dává tak svůj zřejmě první gól za A-tým Jablonce! 2:3!

45+1

45+1. Lukáš BUCHVALDEK - 1:3

45+1

Dukla právě vstřelila branku!
VAR potvrdil verdikt hlavního arbitra, pokutového kopu se ujal LUKÁŠ BUCHVALDEK a napálil kulatý nesmysl pod břevno do levé části branky! 1:3!

22

22. Seung-Bin KIM - 1:2

22

Jako bych to zakřikl! Adediran si na levé straně poradil s obráncem a nacentroval na zadní tyč, odkud vrátil Jiří Hrubeš míč před odkrytou branku – tam si merunu našel SEUNG-BIN KIM a bez problému ji uklidil do sítě! 1:2!

10

10. David IKAUNIEKS - 1:1

10

Holík poslal z pravé strany do vápna přízemní centr, který chytře pustil mezi nohama mladičký Werani – propadnutý míč si našel lotyšský šutér DAVID IKAUNIEKS, který přizemní střelou srovnává stav utkání na 1:1!

6

6. Quadri Adebayo ADEDIRAN - 0:1

6

Po autu Součka z levé strany přiťukl Buchvaldek hlavou do místa, kde čekal QUADRI ADEBAYO ADEDIRAN – ten se rychle otočil a tečovanou střelou levačkou propálil Hrubého na přední tyč! 0:1!

2:3

Góly: 10. Ikaunieks, 75. Nykrín – 6. Adediran, 22. Bin, 45+1. Buchvaldek (pen.)

Karty:   29. Holík (JAB) – 59. Kozel (DUK)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 9:2. Rohy: 7:2.

FK Jablonec: 1. Poločas: Hrubý – Holík , Martinec (7. Zelený), Kubista, Krob – Hübschman – Pleštil, Kratochvíl, Werani, Pilař – Ikaunieks 2. Poločas: Hrubý – Štěpánek, Martinec, Zelený, Surzyn – Považanec – Malínský, Vaníček, Smejkal, Nykrín – Ali-Abubakar Náhradní brankář: Vajner
Tréner: Petr Rada

FK Dukla Praha: 1. Poločas: Rada – Ludíček, Piroch, Konan, Souček – Peterka, Barac, Hrubeš, Bin, Buchvaldek – Adediran 2. Poločas: Rada – Matoušek, Kulhánek, Konan, Kovernikov – Hrubeš, Jeřábek, Kozma, Šebrle – Kozel – Hodek Náhradní brankář: Štefan
Tréner: Bohuslav Pilný