11.02.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 49. kolo • Michal Pospíšil cz

Tipsport: 1.68 4.5 4.25

To už je ode mě všem, loučím se s Vámi a u dalších přenosů se budu těšit. (20:24:47)
Celkový počet střel na bránu: 49:18
Po první třetině byl sice stav bezgólový, ve druhé třetině se ale Dynamo i díky početním výhodám rozehrálo a ke konci vstřelilo dva góly. Ve třetí třetině také domácí přidali další dva góly a došli si za jednoznačnou výhrou 4:0. Dvakrát se střelecky prosadil Robert Kousal.

59:43

Petgrave dvakrát výborně zapracoval v obraně a vyhodil puk.

59:04

59:04 Jan ZDRÁHAL - 4:0

59:04

Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté to zkoušeli ještě při hře bez brankáře, jenže puku se ve vlastním pásmu ujal JAN ZDRÁHAL, který přesně zamířil – 4:0! Bez asistence

58:23

Zdráhal zblokoval střelu z levého kruhu.
Dnešní utkání sleduje 1000 diváků.

58:05

Oddechový čas pro hostující tým.

58:05

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Robert Říčka – 2 min., podrážení).

57:10

Ostřížek prověřil Frodla střelou do betonu, kterou vyrazil těsně vedle.

54:46

Říčkova střela se nečekaně a nebezpečně odrazila od zadního mantinelu až před bránu. Kometa měla štěstí, že se pardubickým hráčům nepodařilo puk ze vzduchu trefit.

53:31

Kučeříkovu střelu od modré Frodl vyráží.

51:24

Puk se teď pohyboval na hranici brankoviště, nikdo pořádně nevěděl, kde se puk nachází. Nakonec ale Musil vyvezl puk až k Čiliakovi.

50:31

Petgrave připravil pro Švyrjova, jehož pěknou střelu musel vyrazit brankář vyrážečkou.

49:18

Hosté hrají v plném počtu.

49:02

Košťálkovo nahození zastavil první hráče a hosté se zmocnili puku.

4:0

Góly a asistencie: 38. Říčka (Košťálek), 39. R. Kousal (J. Zdráhal, A. Musil), 44. R. Kousal (A. Musil, Paulovič), 60. J. Zdráhal

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – J. Mikuš (A), J. Zdráhal, Sergijenko, Košťálek, O. Vála, Petgrave – Říčka, Poulíček (C), Cienciala – R. Kousal (A), A. Musil, Camara – Hecl, Švyrjov, Paulovič – Herčík, Anděl, O. Rohlík.
Tréner: Richard Král

HC Kometa Brno: Čiliak (Jakub Sedláček) – Kučeřík, Roth, Bartejs, R. Holland, Gulaši (A), Tansey, L. Doudera – Zaťovič (C), P. Holík, Šalé – Kollár, A. Zbořil, L. Horký – Meluzín, Malý, Šik – Ostřížek, Rákos, R. Pavlík.
Tréner: Jiří Kalous

Rozhodca: Pešina, Mrkva – Gebauer, Hlavatý