3:4

koniec po predl. (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)

11.02.2022, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.64 4.21 2.23

Columbus Blue Jackets v zápase sice prohrával, ale dokázal se do zápasu vrátit. Hostující celek nakonec zvládl zápas a bere dva body za výhru 4:3 v prodloužení. Utkání rozhodl Jakub Voráček. (03:54:06)

Columbus právě vstřelil branku!
Po krásné individuální akci je rozhodnuto, prosazuje se hostující celek. K radosti českého publika vstřelil rozhodující branku v prodloužení po pěkné akci JAKUB VORÁČEK. Asistence: Zach Werenski a Boone Jenner.

60:01

Prodloužení tři na tři právě začalo.

60:01

Platí vyrovnaný stav 3:3, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:34

Vladislav Gavrikov to zkoušel sám, ale prosadit se nedokázal.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

57:13

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry ve třetí třetině, podle všeho uvidíme prodloužení.

56:03

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, rána byla zblokovaná, směr hry se otáčí.

54:25

54:25 Oliver BJORKSTRAND - 3:3

54:25

Krásná kombinace hostujícího celku a je vyrovnáno. Voráček začal kombinaci, ve které pokračoval Laine, a pak zakončoval celkem snadno OLIVER BJORKSTRAND. Asistence: Patrik Laine a Jakub Voráček.

53:31

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., nedovolené bránění).

53:09

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme aktivní hru hostů, Oliver Bjorkstrand minul branku.

52:25

Domácí hokejisté začínají hru vyrovnávat, mnoho šancí momentálně k vidění není.

51:22

Jeff Skinner se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář, bude se vhazovat. Nejprve ale komerční přestávka.

3:4

Góly a asistencie: 24. Dahlin (Jokiharju, Tage Thompson), 39. Okposo (Jankowski), 41. Tuch (J. Skinner, Tage Thompson) – 10. Roslovic (Gavrikov, Fix-Wolansky), 45. B. Gaunce (Kukan), 55. O. Bjorkstrand (Laine, J. Voráček), 61. J. Voráček (Werenski, Jenner)

Buffalo Sabres: Tokarski (C. Anderson) – Jokiharju, Dahlin, M. Samuelsson, Fitzgerald, Hägg, Pysyk – J. Skinner, Tage Thompson, Tuch – Bjork, Cozens, Okposo – R. Asplund, Krebs, V. Olofsson – Jankowski, Eakin, Hayden.
Tréner: Don Granato

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Peeke, Gavrikov, A. Boqvist, Bayreuther, Kukan – Laine, Jenner, Nyquist – J. Voráček, Sillinger, O. Bjorkstrand – Činachov, Kuraly, Domi – Fix-Wolansky, Roslovic, B. Gaunce.
Tréner: Brad Larsen

Rozhodca: Furlatt, StLaurent – Barton, Berg

Diváci: 8 476