2:3

koniec po predl. (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)

11.02.2022, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 48. kolo • Marián Vychovalý

Tipsport: 4.18 4.86 1.63

Dukla sa vrátila do zápasu, v ktorom rýchlo prehrávala 0:2, dotiahla na 2:2, no v závere základnej časti vyhodil puk Švec a Slovan hral v predĺžení presilovku. Tréneri Slovana urobili dobrý ťah, odvolali brankára a v hre 5 na 3 belasí rozhodli. (20:25:42)

61:08

Gól platí, nebolo tam nič, čo by jeho platnosť anulovalo. Slovan si pripisuje druhý bod.

61:08

Ešte sa bude telefonovať, lebo pri góle tam bolo pred bránkou husto, domáci možno reklamujú faul, alebo aj to že Yoganova strela nebola za čiarou. Všetko rozhodne videorozhodca.

61:08

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan teda získava bod navyše. Základ bol, že lavička Slovana sa odhodlala riskovať, odvolala brankára a hrala presilovku 5 na 3. Haščákov pokus z ľavého kruhu trafil konštrukciu brány, po odraze pred bránku sa puku zmocnil Harris, v dorážke neuspel, no puk ešte získal ANDREW YOGAN a ponad ležiaceho brankára skóroval.
Asistencie: Brant Harris, Marcel Haščák

60:28

Windsor na striedačke a presilovka 5 na 3 pre Slovan.

60:17

Rehuš drží puk v útočnom pásme a získava sekundy.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Oba tímy si tak pripíšu po jednom bode, Slovan bude mať v predĺžení 85-sekundovú presilovku 4 na 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:57

Haščákova krížna prihrávka na Harrisa neúspešná, už to hostia nestihnú.

59:38

Slovan stráca puk aj pásmo.

59:25

Hostia ešte zvolili pred presilovkou poradu, majú veľkú šancu rozhodnúť.

59:25

Vylúčenie v tíme HK Dukla Trenčín (Švec – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

59:25

Sersen nastrelil od modrej len brániaceho hráča, Švec po zisku puku chcel vyhodiť z pásma, lenže podobral puk až moc a ten skončil v hľadisku, presilovka pre hostí.

59:14

Aktivita Slovana, domáci po zisku puku len odstrelili na zakázané uvoľnenie.

58:30

Harris sa dobre zorientoval, podržal puk a počkal si na rozbehnutého Matoušeka, prihral mu do jazdy. Matoušek zakončil z pravého kruhu bekhendom, Bownsov úspešný zákrok.

58:02

Beňov pokus z diaľky nepresný, hostia potom nevybojovali puk.

57:22

Nepresná rozohrávka hostí, po icingu sa hra sťahuje pred Windsora.

2:3

Góly a asistencie: 4. Nemčík (Valach), 45. Hudec (Rehuš) – 1. Matoušek, 4. Beňo (Mackenzie, Kytnár), 62. Yogan (Harris, Haščák)

HK DUKLA Trenčín: Bowns – Martin Chovan, Kudla, Martiška, Starosta, Lemcke, Nemčík, J.Urban – Berisha, Sojčík, J.Minárik – Krajč, M.Valach, Bezúch – Krajčovič, Paukovček, Honzek – D.Hudec, Rehuš, J.Švec – Gaťár
Tréner: Tero Lehterä

HC SLOVAN Bratislava: Windsor – Mackenzie, Breton, Golian, Sersen, Beňo, Maier, Fatul, Gachulinec – Marcel Haščák, Rapuzzi, Yogan – Jääskeläinen, Harris, J.Sukeľ – Fominykh, Kytnár, Matoušek – Belluš, M.Preisinger, Šotek
Tréner: Róbert Döme

Rozhodca: Snášel, Valach – Tvrdoň, Hercog