TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

HK Levice – DOXXbet Vlci Žilina

1:4

koniec (0:2, 0:2, 1:0)

11.02.2022, 18:00 • Zimný štadión Levice • 41. kolo • Info o zmenách stavu (Adam Pančák (@PancakAdam))

Tipsport: 7.41 7.0 1.2

V zápase 21. kola SHL medzi Levicami a Žilinou sa zrodilo podľa očakávaní víťazstvo hostí, ktorí zásluhou Petrana, Petráša, Myšiaka a Šmídu si dokázali pripísať ďalšie 3 body do tabuľky. V závere tretej tretiny už len korigoval výsledok za domácich Vorobyev. (20:26:13)

55:37

HK Levice dávajú gól! Gól strelil DMITRY VOROBYEV. Asistencie: Bunov, Shishkov

40:01

Na ľade domácich Levíc aj naďalej dominujú Vlci zo Žiliny. V druhej tretine navýšili svoj náskok už na 4:0 a potvrdzujú tak rolu favorita v tomto dueli.

40:00

39:03

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Petran – 2 min., sekanie).

32:37

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Halama – 2 min., hákovanie).

30:25

Vlci Žilina dali gól! Gól strelil SEBASTIÁN ŠMÍDA. Asistencia: Petráš

28:32

Vylúčenie v tíme HK Levice (Zubák – 2 min., napadnutie).

26:12

Vylúčenie v tíme HK Levice (Mihálik – 2 min., sekanie).

25:40

Vlci Žilina dali gól! Gól strelil JOZEF MYŠIAK. Asistencia: Šmída

20:01

Po prvej tretine zápasu 41. kola SHL vedú hostia zo Žiliny nad domácimi dvojgólovým rozdielom, keď sa už po dvoch minútach hry presadil obranca Marcel Petran a o 4 minúty na to zvýšil vedenie vlkov Šimon Petráš.

20:00

19:29

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Safaraleyev – 2 min., sekanie).

7:58

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

6:39

Vlci Žilina dali gól! Gól strelil ŠIMON PETRÁŠ. Asistencie: Macek, Petran

2:21

Vlci Žilina dali gól! Gól strelil MARCEL PETRAN. Asistencia: Cíger

1:4

Góly a asistencie: 56. Vorobyev (Bunov, Shishkov) – 3. Petran (Cíger), 7. Petráš (Macek, Petran), 26. Myšiak (Šmída), 31. Šmída (Petráš)

HK Levice: Beržinec (Rýchlik) – Štefanka, Chovanec, Shishkov, Shkibtan, Pastucha, Šeliga, Zubák, Adámik – Olejník, Huna, Piačka – Vorobyov, Mihalík, Bunov – Valigura, Svitana, Suľovský – Uhnák, Matoušek, Jevoš
Tréner: Dušan Gregor

DOXXbet Vlci Žilina: Mikoláš (Škorvánek) – Nahálka, Petran, Jakubík, Drtina, Pišoja, Hudec, Kocúr, Myšiak – Macek, Halama, Petráš – Safaraleyev, Šmida, Vybiral – Cíger, Markovič, Koyš – Tibenský, Rehák S. Lopušan
Tréner: Škorvánek Stanislav

Rozhodca: Výleta R., Pišťanský B. – Danko Ľ., Haringa I.