0:1
koniec (0:1)
14.07.2022, 21:00 • DG Arena, Podgorica • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 3.41 2.87 2.27 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 3.41 - 2.87 - 2.27
FK Iskra Danilovgrad – KF Laçi
0:1
koniec (0:1)
Góly: 19. Mazrekaj
Karty: 6. Turkaj (ISD) – 9. Akinyemi (LAC), 33. Cucin (LAC)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:11.
FK Iskra Danilovgrad:
Kordić – Obradović (C), Kumburović, Mitrović, Šaletić – Boljević, D. Marković (84. Pupović), Popović (69. I. Marković) – Kojašević (53. Muhamerović), Nikač, Pavličević (84. Obradović).
Náhradníci: Zlajić, Radusinović – Vukotić, I. Marković, Muharemović, Peart, Rogošić, Pupović, Rajović, Obradović.
Tréner: Milivoje Novović
KF Laçi:
Dajsinani – Velkoski, Cucin, Malota, Turkaj – Mazrekaj (C) (89. Prengaj), Ziko, Guindo – Spahiu (65. Babatunde), Akinyemi (77. Roganović), Ujka.
Náhradníci: Biba – Roganović, Prenghaj, Babatunde, Geci, Zulfiji, Zarubica.
Tréner: Špetim Duro
Rozhodca: Pairetto – Alassio, Berti (ITA)
Diváci:
Prvý zápas: Laçi - Iskra Danilovgrad 0:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
AP Brera Strumica – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • koniec po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Ponevěž 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • koniec po predl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira • koniec po predl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • koniec po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • koniec po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Ljubljana • koniec po predl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost Podgorica 20:00 2:2
Sligo – Bala Town • koniec po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani Tirana – Saburtalo • koniec po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoń 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
Ve druhém předkole se KF Laçi utká s Petrocubem. (23:24:52)
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:11.
90+5
90
89
ze hřiště odchází Mentor Mazrekaj, přichází Fatmir Prengaj.
84
ze hřiště odchází Danilo Marković, přichází Andrej Pupović.
ze hřiště odchází Petar Pavličević, přichází Bogdan Obradović.
77
ze hřiště odchází Adeleke Akinyemi, přichází Marko Roganović.
69
ze hřiště odchází Žarko Popović, přichází Ivan Marković.
65
ze hřiště odchází Sebastjan Spahiu, přichází Michel Babatunde.
53
ze hřiště odchází Damir Kojašević, přichází Halil Muhamerović.
46
45+2
45
33
19
Autorem branky je MENTOR MAZREKAJ.
9
6
1
FK Iskra Danilovgrad: Kordić – Obradović (C), Kumburović, Mitrović, Šaletić – Boljević, Marković, Popović – Kojašević, Nikač, Pavličević.
Náhradníci: Zlajić, Radusinović – Vukotić, Marković, Muharemović, Peart, Rogošić, Pupović, Rajović, Obradović.
Trenér: Milivoje Novović
KF Laçi: Dajsinani – Velkoski, Cucin, Malota, Turkaj – Mazrekaj (C), Ziko, Guindo – Spahiu, Akinyemi, Ujka.
Náhradníci: Biba – Roganović, Prenghaj, Babatunde, Geci, Zulfiji, Zarubica.
Trenér: Špetim Duro
Rozhodčí: Pairetto – Alassio, Berti (ITA).