04.12.2022, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 23. kolo • Samuel Brecko

Tipsport: 2.93 4.2 2.07

61:06

Poprad dal gól!
Domáci sa predsa len dočkali. V presilovej hre sa im spočiatku príliš nedarilo, no po minúte predĺženia našiel Patrik Svitana na druhej strane ADAMA DRGOŇA, ktorý vyslal na Coreaua prízemnú strelu. Brankár Slovana si na ňu siahol, no napriek tomu puk prekĺzol za jeho chrbát – 3:2.

40:54

Slovan Bratislava dal gól!
Slovanisti vstúpili do tretej tretiny aktívne a odmenení sú za to vyrovnávajúcim gólom. MacKenziemu síce strela od modrej príliš nevyšla, no pred bránkou sa k puku dostal LIAM PECARARO a bekhendom zblízka prekonáva Rychlíka – 2:2.

28:03

Z ničoho nič je skóre znížené. Jakub Minárik šikovnou prihrávkou z pravej strany našiel SAMUELA TAKÁČA, ktorý od pravého kruhu prestrelil Romana Rychlíka – 2:1.

20:30

Po overovaní na videu je gól predsa len uznaný, výborný vstup domácich do druhej časti hry.
Ben Betker z väčšej vzdialenosti preveril pozornosť Coreaua, ten ostal po svojom zákroku na chvíľu dezorientovaný. Za dorážkou sa okamžite pustili Dávid Skokan aj TOMÁŠ ZÁBORSKÝ, druhý menovaný zblízka upratal puk za chrbát Coreaua – 2:0.

4:23

Domácim sa podarilo zatlačiť súpera, Mlynarovič ani Bokroš ešte gól nestrelili, no Andrej Kukuča si išiel po puk až k modrej čiare. Od ľavého mantinelu sa posunul do lepšej pozície a vystrelil na bránku, tento pokus tečoval ešte MATEJ PALOČKO, Coreau zareagovať nedokázal – 1:0

3:2

Góly a asistencie: 5. Paločko (Kukuča, Meliško), 21. Záborský (Skokan, Betker), 62. Drgoň (Svitana, Záborský) – 29. Takáč (Minárik, Pecararo), 41. Pecararo (MacKenzie, Sersen)

HK Poprad: Rychlík (Valluš) – Drgoň, Betker, Kotvan, Vainio, Bokroš, Meliško, Jasečko – Razgals, Skokan, Livingston – Svitana (C), Bubela, Záborský – Kukuča, Mlynarovič, Paločko – Petráš, Paukovček, Juhola
Tréner: Peter Mikula

HC SLOVAN Bratislava: Coreau (Hlavaj) – Golian, MacKenzie, Beňo, Valach, Sersen (C), Gachulinec, Maier – Takáč, Minárik, Pecararo – Haščák, Kytnár, Fominykh – Matoušek, Lipiansky, Petriska – Kukumberg, Bezák, Šotek
Tréner: Ján Pardavý

Rozhodca: J. Konc, Korba – Hajnik, Valo