koniec (2:0, 0:3, 0:1)

23.10.2016, 01:10 • Verizon Center, Washington • Tomáš Lysý (@tomaslysy86) cz

Tipsport: 1.98 3.8 3.5

30:37

Tak ne, dvě minuty byly za jiný zákrok. Matt Niskanen se totiž při zahájení útoku Rangers provinil naprosto zbytečným napadením Miky Zibanejada.

Na vyloučení: 3-2.

24:08

V souboji o puk byl Mika Zibanejad a André Burakovski. Oba dva se do sebe pořádně zasekli a prvnímu jmenovanému vystřelila hůl nahoru. Nebylo to sice chtěné, ale s dvěma a dvěma minutami se nedá nic dělat. První přesilovka pro Capitals.

Na vyloučení: 2-2.

16:30

Nyní mohou být domácí rádi, že nebylo nařízeno trestné střílení. Brandon Pirri byl totiž nejdřív u odraženého puku, dostal se přes dva hráče domácích a jeden z nich, Lars Eller, jej při zakončení sekl. Jsou z toho jen dvě minuty pro útočníka domácích, který vstřelil první gól Washingtonu.

Na vyloučení: 2-0.

02:19

Nyní ale bude mít New York šanci na srovnání, protože Karl Alzner jde ven za vysokou hůl.

Na vyloučení: 1-0.

2:4

Góly a asistencie: 2. Eller (Orpik), 15. Ovečkin (Kuzněcov, Orlov) – 23. Pirri (J. T. Miller, Clendening), 32. Vesey (Rick Nash, Stepan), 35. Vesey (Zuccarello, Zibanejad), 60. Rick Nash (McDonagh)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Alzner, Niskanen, Orlov, Carlson, Orpik, Schmidt – Ovečkin, Kuzněcov, Oshie – Johansson, Bäckström, Burakovsky – Sanford, Eller, Williams – Winnik, Beagle, T. Wilson.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh, Holden, M. Staal, Klein, Skjei, Clendening – Kreider, Zibanejad, Zuccarello – Vesey, Stepan, Rick Nash – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Pirri, Jooris, Fast.

2. tretina
22:22 NYR 2:1 Pirri (J. T. Miller, Clendening)
24:08 NYR 2+2 Zibanejad, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
30:37 WSH 2 Niskanen, napadnutie
31:22 NYR 2:2 Vesey (Rick Nash, Stepan)
34:22 NYR 2:3 Vesey (Zuccarello, Zibanejad)