11.12.2016, 15:00 • 16. kolo • Tomáš Hála (@tom_hala) cz

87

87. Cyril THÉRÉAU - 1:3

87

Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí měli obrovskou šanci, avšak hosté se následně dostali do rychlého protiútoku ve třech proti jednomu, perfektně si přihráli a skórovali! CYRIL THÉRÉAU dostal balon před vápnem, popoběhl si a Sportiello byl bez šance.

72

72. Seko FOFANA - 1:2

72

Nádherná akce Udinese, která posílá hosty do vedení! Théréau poslal balon napříč hřištěm na volného SEKA FOFANU, který si ještě balon jednou zasekl a poté přenádhernou střelou trefil přesně růžek branky domácího celku!

47

47. Jasmin KURTIĆ - 1:1

47

Bergamo právě vstřelilo branku!
Jak skončil první poločas, tak začal ten druhý, a to brankou! JASMIN KURTIĆ si naskočil na nadýchaný centr a balon uklidil hlavou v poklidu ke vzdálenější tyči, krásná akce a máme vyrovnáno!

45

45. Duván ZAPATA - 0:1

45

Tak to je neskutečný závěr prvního poločasu! První opravdová akce hostujícího celku a Udinese jde do vedení! DUVAN ZAPATA vybojoval balon, společně se svým spoluhráčem se s ním dostali až před brankáře, kde se k němu dostal opět ZAPATA a poslal jej přesně k tyči, obrovská radost hostujícího celku!

1:3

Góly: 47. Kurtić (A. Gómez) – 45. D. Zapata (Théréau), 72. Fofana (Théréau), 87. Théréau (Fofana)

Karty:   66. A. Gómez (ABC) – 23. Danilo (UDI), 85. Perica (UDI)

Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:12.

Atalanta Bergamo: Sportiello – Tolói, Caldara, A. Masiello – Conti (74. Dramé), Kessié, Gagliardini, Spinazzola (80. Pešić), Kurtić (78. Freuler) – Petagna, A. Gómez.
Náhradníci: Bassi – Mazzini, E. Zukanović, Migliaccio, Pešić, Freuler, Raimondi, Grassi, Dramé, Capone, Latte Lath.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Danilo, Felipe, Samir – Fofana, Hallfredsson (52. Perica), Kums (82. Jankto), Badu – Théréau, D. Zapata (65. Matos).
Náhradníci: Scuffet, Perisan – Angella, Wague, de Paul, Jankto, Perica, Matos, Faraoni, Adnan, Heurtaux, Evangelista.