1:4
koniec (1:1)
29.06.2017, 17:00 • Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht, Jerevan, Arménsko • 1. predkolo • Matej Kubove (@Matej Kubove)
Tipsport: 6.8 4.25 1.52 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 6.8 - 4.25 - 1.52
Pjunik Jerevan – ŠK Slovan Bratislava
1:4
koniec (1:1)
Góly: 7. Avetysian – 22. Hološko, 62. Damnjanovič, 68. Hološko, 75. Shakhnazaryan (vla.)
Karty: 54. Kamps (SBA)
Nepremenená penalta:
Pjunik Jerevan:
Voskonian – Manucharyan, Shakhnazaryan, Kartashyan, Grigoryan – Harutynuyan, Aslanyan – Arakelyan, Avetisyan, Hakobyan – V. Pogosyan (C)
Náhradníci: Manukyan – Nahapetyan, Minasyan, H. Pogosyan, Vardanyan, Nazaryan, Arutynyan
Tréner:
ŠK Slovan Bratislava:
Greif – Sekulič (C), Saláta, Rundič, Ligeon – de Kamps, Savičevič – Schet, Damnjanovič, Hološko – Mareš
Náhradníci: Krnáč – Kotula, Oršula, Šefčík, de Sa, Čavrič, Vittek
Tréner:
Rozhodca: Ádám Farkas – Istvan Albert, Balázs Szert – Peter Solymosi (všetci HUN)
Diváci:
Odveta: Slovan Bratislava - Pjunik 5:0
Shirak – ND Gorica 14:00 0:2
Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0
Almaty – Atlantas 16:45 6:0
Ventspils – Valur 17:00 0:0
Pjunik – Slovan Bratislava 17:00 1:4
Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3
Trenčín – Kutaisi 17:20 5:1
Levadia Tallinn – Cork City 17:30 0:2
Minsk – Runavík 17:30 2:1
Soligorsk – FK Sūduva 18:00 0:0
VPS – Ljubljana 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Jagiellonia 18:00 0:1
Čichura – Rheindorf Altach 18:00 0:1
Škendija – Dacia Kišinev 18:00 3:0
Lyngby – Bangor City 18:30 1:0
Kalju – B36 Tórshavn 18:30 2:1
Ferencvároš – Jelgava 18:45 2:0
Beitar Jeruzalém – Vasas 18:45 4:3
Odd – Ballymena 19:00 3:0
Haugesund – Coleraine 19:00 7:0
Larnaca – Lincoln 19:00 5:0
Zaria Balti – FK Sarajevo 19:00 2:1
UE Santa Coloma – Osijek 19:00 0:2
Levski Sofia – Sutjeska 19:00 3:1
Zirä FK – Differdange 19:00 2:0
Fola – Milsami 19:30 2:1
KÍ Klaksvík – Štokholm 20:00 0:0
Norrköping – Priština 20:00 5:0
Connah's Quay – Helsinki 20:00 1:0
Midtjylland – Derry City 20:00 6:1
Bala Town – Vaduz 20:00 1:2
Skenderbeu – Sant Juliá 20:00 1:0
Novi Sad – Ružomberok 20:00 2:1
Tel Aviv – Tirana 20:00 2:0
Domžale – Flora 20:30 2:0
Tre Penne – FK Rabotnički 20:30 0:1
CZ Belehrad – Floriana 20:30 3:0
Široki Brijeg – Ordabasy 20:30 2:0
Podgorica – Gandzasar 20:30 1:0
Mladost Lučani – Keşla FK 20:30 0:3
Crusaders – FK Liepāja 20:45 3:1
St. Johnstone – Riteriai 20:45 1:2
Rangers – Niederkorn 20:45 1:0
Valletta – Folgore 20:45 2:0
Željezničar Sarajevo – Zeta 20:45 1:0
Fehérvár – Balzan 20:45 2:0
Lech Poznań – Pelister 20:45 4:0
Reykjavík – Seinäjoki 21:15 0:0
Stjarnan – Shamrock 21:15 0:1
84
83
77
76
73
60