Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Kdo se postavil do brankoviště?
John Gibson (ANA) – 3 zákroky, 3 OG, úspěšnost 50,0%, odchytal 02:06
Ryan Miller (ANA) – 21 zákroků, 3 OG, úspěšnost 87,5%, odchytal 57:04.
Jordan Binnington (STL) – 23 zákroků, 1OG, úspěšnost 95,8%, odchytal 60:03.
Naprosto zaslouženě vyhrává v tomto zápase hostující celek, který za výhrou šel od první minuty. Domácí hokejisté se dokázali prosadit jen jednou a nedokázali se soupeřem držet tempo hry. Body z tohoto zápasu berou Blues.

59:53

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Niko Mikkola – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., hrubost).

59:40

Rána od modré čáry byla nepřesná.

59:32

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Blues, domácí tak mají ještě šanci upravit stav zápasu.

59:04

Nicolas Deslauriers (Anaheim) to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu vyrazil hostující brankář do ochranné sítě.

58:17

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, při přechodu do útočného pásma se hosté dostali do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.

57:52

Komerční přestávka.

57:00

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase. Blues míří za jasnou výhrou, za kterou si tým šel od první minuty.

56:48

Oskar Sundqvist (St. Louis) se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus dokázal zastavit brankář Anaheimu.

56:16

Sam Steel (Anaheim) se sice dostal do útočného pásma, ale on ani jeho spoluhráči nedokázali vypálit.

55:47

Blues byly od první minuty aktivnější, střelecky nyní vedou 29:23 a mají pětibrankový náskok.

55:14

Jacob Larsson (Anaheim) rozehrává od své branky a už je v podstatě jasně, že domácí tým tento zápas prohraje.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, Blues kontrolují hru.

54:22

Přesilovku domácí celek neproměnil, navíc si nevypracoval ani výraznější příležitost.

53:30

Rickard Rakell (Anaheim) se dostal do střelecké pozice, jeho pokus snadno zastavil brankář, a tak je hra přerušená. Ryan Getzlaf (Anaheim) se pokoušel tečovat před brankou, ale nedokázal to.

52:27

Blues vyhazují přes všechny čáry, domácí musí rozehrávat od své branky.

51:51

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jaden Schwartz – 2 min., hákování).

51:51

50:46

Zachary Sanford (St. Louis) vedl útočnou akci svého celku, sám se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus poměrně snadno zastavil Ryan Miller.

50:22

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vysoko prohrává a hosté kontrolují hru.

49:40

Kyle Clifford (St. Louis) ani Ivan Barbašev (St. Louis) nedokázali před brankou Ducks nic vymyslet, a tak mohou domácí hokejisté otočit směr hry.

49:12

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:12

Domácí hokejisté se marně pokouší vypracovat si nějakou výraznější střeleckou pozici.

48:44

Blues se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, zatím ale domácí obrana je pozorná.

48:15

Po krátké přestávce pokračuje utkání dál, hostující celek míří za výhrou v tomto zápase, mnoho šancí momentálně k vidění není.

47:36

47:22

Hampus Lindholm (Anaheim) rozehrával od své branky, následně pálil jeden z domácích hráčů, ale minul branku.

45:17

45:17 Vince DUNN - 1:6

45:17

St. Louis právě vstřelilo branku!
První přesilovková branka v tomto zápase a hostující celek navyšuje své vedení na 6:1. Šikovnou ránou od modré čáry se prosazuje VINCE DUNN. Před brankou clonili dva jeho spoluhráči, brankář mnoho neviděl. Asistence: Zachary Sanford a Jordan Kyrou.

44:45

Ducks vyhazují přes všechny čáry, hostující celek hraje přesilovku velmi dobře.

44:13

David Perron (St. Louis) to vzal na sebe, jeho rána z první mířila nad branku, ale raději Ryan Miller vyrazil kotouč.

43:22

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Steel – 2 min., podrážení).

42:59

42:59 Kyle CLIFFORD - 1:5

42:59

Z kraje třetí třetiny navyšuje hostující celek svůj náskok, střelou na vzdálenější tyč pravděpodobně překvapil domácího brankáře KYLE CLIFFORD. Asistence: Oskar Sundqvist.

41:51

Ryan Getzlaf ani Rickard Rakell se nedokázali dostat do výraznější střelecké pozice, výborně zapracovala obrana Blues, která si dokázala poradit.

41:24

Carter Rowney (Anaheim) se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná. Následně minul branku.

40:01

Utkání pokračuje třetí třetinou, úvodní buly pro domácí.

40:01

Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, v čase 27:30 se trefil David Perron. Díky jeho ráně vede po dvou třetinách hostující celek 4.1.

40:00

39:50

Už se pravděpodobně nic nestane.

39:23

Jordan Binnington (St. Louis) kryje ránu od modré čáry, zakončoval Hampus Lindholm.

38:50

Ryan Getzlaf (Anaheim) přihrál na modrou čáru, tam byl Jani Hakanpää, ten ale vypálit nedokázal.

38:30

Blues rozehrávají od své branky, to už probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

38:08

Colton Parayko (St. Louis) na druhé straně prověřil pozornost brankáře soupeře.

37:50

Maxime Comtois (Anaheim) nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře soupeře.

37:23

St. Louis musí o útočné pásmo bojovat, domácí celek nyní zlepšil obranu, ale na nějakou výraznější šanci čeká.

36:40

Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek se pokoušel dostat do útočného pásma, Cam Fowler (Anaheim) ale na přihrávku spoluhráče nedosáhl.

35:20

Marco Scandella (St. Louis) pálil od modré čáry, puk byl před brankou ještě tečovaný, ale i tak domácí brankář zasáhl.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, aktuálně vede hostující celek o tři branky a má převahu.

34:32

Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu. Komerční přestávka.
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře. Bojuje se zejména o střední pásmo.

32:45

Sammy Blais (St. Louis) chtěl využít špatné domácí rozehrávky, ale k volnému kotouči se dostat nedokázal dostatečně rychle.

32:06

12:21, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, jednoznačně jsou aktivnější domácí hokejisté, kteří mají převahu a snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

31:27

Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.

30:24

Hostující celek se rychle vrátil ke své důrazné a aktivní hře. Hokejisté Ducks se tak tak brání aktivní hře soupeře.

29:30

Maxime Comtois (Anaheim) se na druhé straně dostal do brejku, ale blafák nedotáhl v přesnější zakončení.

29:10

Colton Parayko (St. Louis) vedl další zajímavou akci, nakonec pálil Ivan Barbašev, ale neuspěl.

27:30

27:30 David PERRON - 1:4

27:30

Aktivně hrající hostující celek nyní přidává čtvrtou branku. Výborně to vymyslel DAVID PERRON. Po přihrávce Ryana O'Reillyho se dostal do zakončení a puk poslal přesně do horní části branky. Ryan Miller s tímto nemohl nic dělat. Asistence: Ryan O'Reilly.

27:00

26:32

Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Ducks.

26:14

Domácí se pokoušeli něco vymyslet před brankou soupeře, ale Maxime Comtois (Anaheim) neměl dostatek sil na zakončení.

25:20

Jaden Schwartz (St. Louis) měl další obrovskou šanci a s nim také Sammy Blais. Domácí brankář znovu předvedl, že dnes má dobrou formu a zastavil první střelu i dorážku.

24:10

Ryan Miller (Anaheim) si připsal další zákrok proti nebezpečné střele soupeře, Blues hrají velmi dobře a domácí se nemohou dostat do tempa.

23:30

Blues pokračují v aktivní hře, následně musel Ryan Miller (Anaheim) vytáhnout další skvělý zákrok, pálil Justin Faulk (St. Louis).

23:13

Ryan Miller (Anaheim) musel zasahovat proti střele soupeře, s ránou od modré čáry si dokázal poradit.

21:44

Kotouč nyní vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat před brankou hostů.

21:00

10:11, tak vypadá statistika střel na branku, mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se druhá třetina rozjíždí.

20:30

Utkání pokračuje druhou třetinou, aktuálně vede hostující celek o dvě branky a má blíže k výhře.

20:01

Blues měli parádní vstup do zápasu, v čase 2:06 vedli 3:0. Trefili se Jordan Kyrou dvakrát a Zachary Sanford. Za domácí celek snížil Max Jones. Po první třetině vede zaslouženě hostující celek 3:1.

20:00

19:32

Jordan Binnington (St. Louis) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:50

Kevin Shattenkirk (Anaheim) rozehrává od své branky, nikam se nežene. Domácí se nemohou stabilněji usadit před brankou soupeře.

18:30

Oskar Sundqvist (St. Louis) vyrazil do situace dva na jednoho při vlastním oslabení, ale minul branku.

18:14

Přesilovku si v závěru třetiny zahraje domácí celek.

18:06

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Vince Dunn – 2 min., vysoká hůl).

16:59

16:59 Max JONES - 1:3

16:59

Anaheim právě vstřelil branku!
Domácímu týmu se podařilo v závěru první třetiny snížit na rozdíl dvou branek. Důrazu před brankou dokázal využít MAX JONES, jehož pokus nadvakrát skončil za brankovou čárou. Asistence: Rickard Rakell a Ryan Getzlaf.

16:40

10:6, tak vypadá statistika střel na branku. Následně se do velké šance Jordan Kyrou.

16:14

Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže propracovat do střeleckých pozic.

15:34

Ani jeden celek nedokázal svou první přesilovku proměnit.

15:16

15:02

Ryan Miller (Anaheim) má kotouč za svou brankou, jeho spoluhráči musí znovu o útočné pásmo bojovat.

14:44

Znovu jeden z hostujících obránců se opřel do kotouče a rychle jej poslal přes všechny čáry.

14:27

Hostující celek rychle vyhazuje přes všechny čáry.

14:08

Cam Fowler (Anaheim) rozehrává od své branky, následně Max Jones (Anaheim) dostal puk do útočného pásma.

13:48

Blues dokázali rychle vyhodit kotouč přes všechny čáry, a tak musí domácí o útočné pásmo znovu bojovat.

13:16

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

13:00

Danton Heinen (Anaheim) napadal rozehrávku soupeře, ale do výraznější šance se dostat nedokázal.

12:24

Cam Fowler (Anaheim) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, postupně se domácí celek dostal do útočného pásma, ale nic vymyslet nedokázal.

11:01

10:31

Ducks vyhazují přes všechny čáry, následně se ale ale rychle dostali hosté před branku soupeře.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině a hostující celek vinou špatné přihrávky přišel o útočné pásmo.

09:13

První přesilovku v zápase si zahraje hostující celek, který už vede o tři branky.

09:00

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., podrážení).

08:47

Ryan Miller (Anaheim) kryje kotouč po střele hostů, David Perron (St. Louis) se propracoval z kruhu do dobré pozice pro zakončení, ale brankáře neprostřelil.

08:08

07:07

Blues vyhodili kotouč přes všechny čáry, píská se zakázané uvolnění.

06:52

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

06:04

Ducks se dostali do útočného pásma, ale výrazněji nedokázali ohrozit branku soupeře. Blues hrají zatím velmi dobře. Na střelou vedou 8:2.

04:54

Danton Heinen (Anaheim) zakončoval rychlou akci svého celku střelou z osy hrací plochy, brankáře soupeře prostřelit nedokázal.

04:06

Až nyní se dostal domácí celek ke střele na branku, brankář Jordan Binnington (St. Louis) si snadno poradil s pokusem soupeře.

03:31

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Kyle Clifford – 5 min., bitka).

03:20

0:7, tak vypadá statistika střel na branku, domácí celek se absolutně nemůže dostat do tempa zápasu. Blues si se svým soupeřem dělají, co chtějí.

02:06

Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.

02:06

02:06 Jordan KYROU - 0:3

02:06

Máme tu další branku, do brejku se po šikovné přihrávce spoluhráče dostal JORDAN KYROU. Střelou na lapačku překonal brankáře Ducks znovu. Parádní start Blues a naopak domácím se vsup do zápasu absolutně nepovedl. Asistence: Brayden Schenn a Jaden Schwartz.

00:57

00:57 Zachary SANFORD - 0:2

00:57

Bleskový vstup hostů do zápasu, Blues nyní navyšuje své vedení. K odraženému puku před brankou se dostal ZACHARY SANFORD, který si položil brankáře, a pak ze strany snadno zakončoval do horní části. Asistence: David Perron a Colton Parayko

00:20

00:20 Jordan KYROU - 0:1

00:20

Bleskově po úvodním vhazování se dostává hostující celek do vedení. První střelu dokázal brankář vyrazit jen před sebe, a pak snadno zakončoval obranou nepokrytý JORDAN KYROU. Asistence: Brayden Schenn a Torey Krug.

00:01

Poslední vzájemný zápas se odehrál 12. března a Blues vyhráli na ledě soupeře 4:2.
Anaheim Ducks odehrál 8 zápasů s bilancí 3-0-2-3 a získal 8 bodů. V tabulce Západní divize je tým na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Coloradem Avalenche 3:1 a Arizonou Coyotes 1:0. Tým nestačil na Minnesotu Wild 2:3, v prodloužení na Colorado 2:3 a Arizonu 2:3.
St. Louis Blues odehrálo 7 zápasů s bilancí 3-1-1-2 a získalo 9 bodů. V tabulce je momentálně na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů se týmu daří, bodovalo hned ve čtyřech. Porazilo San Jose Sharks 5:4, Los Angeles Kings 4:2 a v nájezdech Las Vegas 5:4. Tým nestačil v nájezdech na San Jose 1:2 a Los Angeles Kings 3:6.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

1:6

Góly a asistencie: 17. Jones (Rakell, Getzlaf) – 1. Kyrou (B. Schenn, Krug), 1. Sanford (Perron, Parayko), 3. Kyrou (B. Schenn, Schwartz), 28. Perron (R. O'Reilly), 43. Clifford (Sundqvist), 46. Dunn (Sanford, Kyrou)

Anaheim Ducks: Gibson (3. R. Miller) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Hakanpää, B. Hutton, Ja. Larsson – Jones, Getzlaf, Rakell – Heinen, Henrique, Silfverberg – Comtois, Steel, Backes – Deslauriers, Lundeström, Rowney.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Scandella, Parayko, Krug, Faulk, Dunn, Mikkola – Sanford, R. O'Reilly, Perron – Schwartz, B. Schenn, Kyrou – Blais, Thomas, Hoffman – Clifford, Barbašev, Sundqvist.

Rozhodca: Brenk, Morton – Rody, Gawryletz