Španielska LaLiga

Villarreal CF – Atlético Madrid

2:2

koniec (1:1)

09.01.2022, 21:00 • Estadio de la Ceramica (VIllareal) • 20. kolo • Martin Kožiak

90+3

Druhý polčas končí úplne rovnako ako ten prvý a oba tímy sa tak rozchádzajú nerozhodne po výsledku 2:2.
Do vedenia v druhom polčase išli domáci po góle Alberta Morena. Už o necelých 10 minút ale bolo vyrovnané zásluhou Kondogbiu. Práve strelec posledného gólu bol ešte v samom závere vylúčený, no Villareal už mal príliš málo času, aby túto výhodu nejako využil.
Atlético sa v tabuľke posunie na štvrtú priečku. Villareal je zas ôsmy. (22:51:34)

90+2

Geoffrey Kondogbia bol v súboji neskoro a hlavný rozhodca mu bez váhania ukazuje druhú žltú kartu.

90+1

Uvidíme ešte 3 minúty nadstaveného času.

90+1

Hosťujúca obrana ale ani zo siedmeho rohu žiadne nebezpečenstov nepripustila.

90

Alfonso Pedraza získal vďaka svojej útočnej aktivite ďalší rohový kop.

88

Aj do tretice centroval Parejo ale tentoraz skvelo zakročil Jan Oblak.

88

Po ďalšom Parejovom centri sa k zakončeniu dostal Pau Torres, no jeho hlavička bola zrazená na ďalší roh.

87

Parejov center bol obranou odvrátený ale o malú chvíľu si budú môcť hráči Villarealu situáciu zopakovať z opačnej strany.

86

Pino sa snažil po krídle predrať cez obranu súpera, no jeho snahu na roh odvrátil Felipe.

86

Duel končí pre Estupiňana. Na záverečných pár minút príde Jackson.

85

Dlhá lopta mierila na Joaa Felixa, no portugalský útočník ju napokon pred čiarou nestihol.

84

Atlético Madrid získalo ďalší priamy kop ale vyťažiť sa im z neho nič nepodarilo.

81

Priamy kop rozohrával Thomas Lemar, ktorý skúšal nájsť voľného Correu.
Tomu sa ale k lopte dostať nepodarilo a obrana Villarealu ju okamžite odkopla.

80

Unai Emery vyťahuje ďalšiu zmenu. Capoueho vystrieda Iborra.

80

Dani Parejo vysúval Pina, no mladík sa k lopte ako prvý nedostal a navyše si pomohol aj faulom.

78

Angel Correa dostal skvelú prihrávku do stredu pokutového územia ale jeho strela bola zrazená Estupiňanom.

77

Ďalekonosným pokusom preveril Rulliho Lemar. Jeho strela však nebola dostatočne rýchla ani presná aby spôsobila argentínskemu brankárovi nejaké väčšie problémy.

75

Do rýchleho protiútoku sa dostal Yannick Carrasco. Ten si ale neporozumel s Correom a obrana Villarealu loptu odpratala.

73

Striedajú aj domáci. Zápas končí pre Triguerosa a .Alberta Morena Nahradia ich Pedraza a Pino.