09.01.2022, 15:00 • Anfield Road, Liverpool • 3. kolo • Michal Břuchanský cz

Tipsport: 1.16 6.55 14.7

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:02:12)
Držení míče: 83 % : 17 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 6:12.
Liverpool nedopustil ve třetím kole FA Cupu žádnou senzaci, byť to na ni v průběhu první půle chvíli vypadalo. Shrewsbury nepouštělo favorita do šancí v 34. minutě se senzačně dostalo do vedení gólem Udoha. Omlazená sestava třetího týmu Premier League se ale rychle zmátořila a po vyrovnání Gordona za pomoci penalty otočila stav na 2:1. Druhá půle už se hrála kompletně na jednu branku, ovšem klid měli Reds až od 78. minuty, kdy slovenského gólmana Marošiho překonal Firmino. Z úplně poslední akce ještě přidal druhou dnešní trefu Fabinho.

90+3

90+3

90+3. FABINHO - 4:1

90+3

Liverpool právě vstřelil branku!
Po kosmetických změnách v obou sestavách si Liverpool zpříjemnil konec zápasu čtvrtým gólem! Za Firmina nakonec provedl standardku Tsimikas. Pennington nešikovně posunul míč před FABINHA a ten dostal dárek v podobě snadné trefy na 4:1.

90+2

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Tyler Morton, přichází James Norris.

90+2

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Andrew Robertson, přichází Kostas Tsimikas.

90+2

Střídání v týmu Shrewsbury Town: ze hřiště odchází Luke Leahy, přichází Charlie Caton.

90+1

V první ze tří nastavených minut se urodila další standardka. Zprava ji tentokráte zrealizuje Roberto Firmino.

90

Curtis Jones poskytl centr na zadní tyč, kde vznikl domácí roh. Byl rozehrán na krátko a míč se asi do vápna jen tak nepodívá.

89

Daniels se ani nestihl rozkoukat a už vyfasoval žlutou kartu za špatně načasovaný skluz. Zezadu ho schytal Andrew Robertson.

88

Střídání v týmu Shrewsbury Town: ze hřiště odchází Elliott Bennett, přichází Joshua Daniels.

86

Caoimhin Kelleher nedal míč rychle od nohy. Zbytečně se dostal do problémů, ale nakonec celou situaci před napadajícím Janneh ustál.

85

Fabinhova kolmice byla neadresná. Malá domů od obránce z ní ale udělala ošemetnou situaci pro Marošiho, který se musel opět proběhnout a zahrát do bezpečí.

84

Aaron Pierre hned po příchodu zablokoval střelu Firmina. Zmatky ve vápně pokračovaly, do cíle nedoletěl ani pokus MInamina.

83

Střídání v týmu Shrewsbury Town: ze hřiště odchází Nathanael Ogbeta, přichází Aaron Pierre.

83

Střídání v týmu Shrewsbury Town: ze hřiště odchází Daniel Udoh, přichází Saikou Janneh.