09.01.2022, 15:00 • Stade Saint-Symphorien, Méty • 20. kolo • Michal Raška cz

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:54:02)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 4:10. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:6.
Je konec. Štrasburk zvítězil na půdě Mét 2:0 a odváží si cenné tři body.
První poločas branku nenabídl. V 9. minutě ovšem mohl jít Štrasburk do vedení, ale míč trefil břevno a následná dorážka byla zblokována brankářem. Méty úvodní tlak soupeře ustály a následně byla k vidění vyrovnaná partie.
Do druhé části zápasu vstoupili hosté skvěle, protože v 50. minutě otevřel brankový účet Ajorque. Následně to byli spíše hosté, kteří měli ze hry více a v 90+1. minutě to potvrdil gólem na 2:0 Aholou.

90+3

90+3

Méty sice poslaly centr z levé strany do vápna, ale ten nenabídl nic nebezpečného.

90+2

Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Anthony Caci.

90+1

90+1. Jean-Eudes AHOLOU - 0:2

90+1

Štrasburk právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Po centru z volného kopu se míč odrazil k Ajorquemu, který hlavou posunul balón na volného JEAN-EUDESE AHOLOUA a ten z bezprostřední blízkosti zakončil do prázdné. Asistence: Ludovic Ajorque.

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

90

Amadou Mbengue zahrál rukou a následně za řeči uviděl žlutou kartu.

89

Centr z pravé strany byl ale zblokován a neprošel tak do vápna.

88

Domácí nyní získali autové vhazování na polovině soupeře a vyvíjí si tlak.

87

Amine Bassi to posléze zkoušel z levé strany, ale minul bránu Štrasburku.

86

Méty se sice dostaly do vápna soupeře, ale do zakončení už nikoliv.

85

Marc-Aurèle Caillard si připisuje další skvělý zákrok, neboť se hostující útočník Moïse Sahi dostal do úniku, ale domácího gólmana nepropálil!

84

Méty se ještě snaží něco vymyslet ke konci zápasu, ale opět přicházejí o míč.

83

Hostující útočník si sběhl za obranu a ocitl se ve velké šanci, ovšem domácí obránce jej zastavil čistým skluzem.