Talianska Seria A

CFC Janov – Spezia Calcio

0:1

koniec (0:1)

09.01.2022, 18:30 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • 21. kolo • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Tipsport: 2.26 3.21 3.7

Statistiky zápasu:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:16. (20:29:25)
Hotovo! Fotbalisté Janova doma podlehli Spezii 0:1 a potopili se tak do sestupového bahna zase o něco hlouběji. Na záchranu už ztrácejí pět bodů, kouč Ševčenko navíc stále čeká na první výhru. To Spezia se posunula na šestnácté místo.

Hosté dnes byli většinu zápasů o něco lepší. Rozhodně si vytvářeli větší gólové příležitosti. Ve 14. minutě jednu z nich zužitkoval Simone Bastoni. Zvýšit skóre pak mohli ještě v první půli třeba Verde a dorážející Reca. Po změně stran zase nebezpečně střílel Bastoni a z nebezpečného brejku přestřelil bránu Verde. Janov se probudil až v závěrečných dvaceti minutách. Hefti ale těsně minul a v samotném závěru pak v bráně neskončily ani střely Destra a Pandeva.

90+5

90+4

Žlutou kartu ještě dostává hostující Kelvin Amian.

90+2

90+2. Pandevovu střelu chytil Provedel.

90+2

Domácí sehráli pěknou akci! Felipe Caicedo sklepl hrudí míč pro Gorana Pandeva, který zakončoval z první z hranice šestnáctky. Bránu trefil, ovšem s jeho střelou si poradil Provedel, který balón zkrotil v rukavicích.

90+1

Rozhodčí nastaví čtyři minuty!

90

Dobrou příležitost měl Mattia Destro. Jeho rána však prolétla nad břevnem svatyně hostujícího týmu!

89

Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Daniele Verde, přichází Salva Ferrer.

87

Domácí se snaží o závěrečný nápor, ale je to hodně křečovité. Nyní Janov pozastavila nepřesná přihrávka na Heftiho.

85

Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Giulio Maggiore, přichází Viktor Kovalenko.

84

Hosté teď přestáli také další rohový kop soupeře.

83

Standardní situaci zahrával Nicolo Rovella. Míč se snesl do rukavic brankáře Provedela.

83

Giulio Maggiore zastavil útok Janova faulem, za který dostal žlutou kartu.

81

Dobře kopnutý roh Verdeho. Na zadní tyči míč odvracel Fares.

81

Simone Bastoni získal pro hosty rohový kop...

80

Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Manolo Portanova.

79

Hosté se stále snaží být nebezpeční i směrem dopředu. Střela Simoneho Bastoniho byla zablokována, odražený míč pak napálil vedle Daniele Verde.

78

Maggiore je už zpátky na hrací ploše a bude se snažit pomoci svému týmu k udržení vedení.