Talianska Seria A

Venezia FC – AC Miláno

0:3

koniec (0:1)

09.01.2022, 12:30 • Stadio Pierluigi Penzo, Benátky • 21. kolo • Michal Raška cz

Tipsport: 5.61 4.25 1.63

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:20:54)
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:11.
Je konec. AC Milán zvítězil na půdě Venezie 3:0. Už ve 3. minutě rozjásal hostující fanoušky kanonýr Zlatan Ibrahimović. Následně jsme se ovšem nedočkali žádné vážnější šance. Hosté se sice několikrát dostali ke střele, ale Sergio Romero si vždy poradil. Venezia se dostala jen k jedné střele na bránu, která nebyla vůbec nebezpečná. Do druhé půle hosté vstoupili rovněž skvěle a po třech minutách to bylo 2:0, jelikož se trefil Theo Hernández. V 59. minutě zahrál Svoboda rukou na brankové čáře a byl vyloučen. AC Milán navíc získal penaltu, kterou proměnil Hernández. Poslední půl hodinka hry nenabídla nic nebezpečného.

90+2

90+2

Balón nyní skončil za bránou hostů a Mike Maignan se postará o rozehrávku.

90+1

AC Milán drží balón na svých kopačkách a nikam samozřejmě nespěchá.

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

89

Velmi nepřesná přihrávka z kopačky domácího hráče skončila v zámezí.

88

Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Luca Stanga.
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází David Okereke, přichází Bjarki Steinn Bjarkason.

86

Opět se AC nepodařilo vymyslet nic vážnějšího a hosté spíše jen čekají na konec dnešního utkání.

85

Tonali zkoušel vyslat Messiase, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.

84

Daniel Maldini se z následného brejku dostal ke střele, ale ta byla zblokována.

83

Opět se domácí prodrali do zakončení, ale to bylo zblokováno.

82

Olivier Giroud se snažil dostat do zakončení, ale Sergio Romero vyběhl z brány a chytil balón.

81

AC Milán viditelně zvolnil a snížil své tempo, čímž umožňuje se domácím dostávat na jeho polovinu.

80

Po faulu hostů získala Venezia volný kop, ale následný centr skončil na hlavě soupeře.

79

Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Gianluca Busio, přichází Luca Fiordilino.