3:4

koniec po predl. (2:1, 1:2, 0:0 - 0:1)

02.10.2022, 16:30 • LOGSPEED CZ Aréna • 7. kolo • Jiří (PLZ) Beníšek cz

Tipsport: 2.1 4.3 2.95

Je konec! Radek Koblížek rozsekl prodloužení a bod navíc získávají Brňané. Utkání tedy končí výsledkem 3:4 po prodloužení. Ode mne je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších hokejových přenosů. (18:53:07)

62:47

62:47 Radek KOBLÍŽEK - 3:4

62:47

Kometa právě vstřelila branku!
Autorem branky je RADEK KOBLÍŽEK. Radek Koblížek rozhoduje a Kometa si odváží z Plzně dva body. Útočník hostí projel s pukem až před Svobodu, odkud ho prostřelil na zadní tyč.

61:59

Z pravého kruhu pálil z první Kodýtek, Čiliak vyráží.

61:27

U puku zůstávají indiáni, ale nedaří se jim přejít přes dobře zformovaný obranný val Komety.

60:17

Prodloužení začala útočnou akcí domácí Škodovka, když Jan Schleiss střílel do hrudi Čiliaka přes obránce.

60:01

Třetí perioda nám žádnou branku nenabídla a po šedesáti minutách bude rozhodovat prodloužení. To začne za necelé tři minuty.

60:00

59:48

Na holi Jana Ščotky končí třetí třetina a bude se prodlužovat.

58:40

Marek Baránek nabíjel Schleissovi, jehož pumelici od modré čáry vyrazil Čiliak nad.

57:31

Radek Koblížek doslova proletěl středním pásmem a naservíroval kotouč Luboši Horkému, který střelu ze strany na bližší tyč prověřil Miroslava Svobodu.

56:38

Ani další Zámorského pokus si cestu mezi tři tyče nenašel a Kometa hraje v plném počtu.

55:52

Petr Zámorský dostal nabito na modrou, ale rána mu nesedla a Kometa se osvobozuje.

55:21

Aleksi Rekonen dvakrát nebezpečně pálil z pravého kruhu a jen díky výbornému Marku Čiliakovi je skóre stále vyrovnané.

54:18

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Forman – 2 min., nedovolené bránění.

54:18

Ludwig Blomstrand byl na levém hrazení zastaven nedovoleně a Plzeň bude hrát přesilovou hru.

53:19

Petr Zámorský vyslal do úniku Jana Schleisse a jeho pokus s pravého kruhu vyrazil Marek Čiliak mimo tři tyče.

3:4

Góly a asistencie: 4. Mertl (Zámorský), 18. Rekonen (Schleiss, Zámorský), 38. Hrabík (Baránek, Suchý) – 3. Holík (Vincour, Zaťovič), 29. Zaťovič (Horký, Zbořil), 37. Flek (Holík, Horký), 63. Koblížek

HC Škoda Plzeň: Mi. Svoboda (Pavlát) – Kaňák, Zámorský, Baránek, Kvasnička, Budík, Vitaloš – Kodýtek (A), Schleiss (C), Rekonen – Blomstrand, Suchý, Hrabík – Meyer, Mertl (A), Adamec – Lang, Malát, Sedlák.
Tréner: Petr Kořínek

HC Kometa Brno: Čiliak (Furch) – Ščotka (A), Kučeřík, Holland, Gulaši (A), Hrbas, Fajmon – Flek, Holík, Horký – Zaťovič, Sallinen (C), Koblížek – Kollár, Zbořil, Šalé – Dufek, Malý, Vincour.
Tréner: Martin Pešout

Rozhodca: Hejduk, Vrba – Brejcha, Malý