Príprava NHL

Columbus Blue Jackets – Washington Capitals

2:1

koniec (1:1, 0:0, 1:0)

02.10.2022, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Info o zmenách stavu (Daniel Fekets (@DFekets)) cz

Tipsport: 2.1 4.2 2.6

Hokejisté Columbusu dnes dokázali porazit Washington 2:1. Ačkoliv hosté šli v 8. minutě do vedení, o otočení skóre se postarali ve 13. minutě Meyer a ve 47. minutě Činachov. Blue Jackets dnes úspěšně odolávali soupeři, přestože ten měl převahu herní i střeleckou.

Z dnešního utkání to je vše, na počtenou! (03:49:57)
Česká a slovenská stopa

David Jiříček (CBJ) – 0+1, +1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 15:07

46:46

Columbus právě vstřelil branku!
Autorem branky je JEGOR ČINACHOV. Asistence: Sean Kuraly a David Jiříček.

Vyloučení v týmu Washington Capitals:
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Pilon.