02.10.2022, 03:30 • Climate Pledge Arena, Seattle • Jan Prošek cz

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl
Tři hvězdy utkání

1. Philipp Grubauer (SEA) – 17 zákroků
2. Yanni Gourde (SEA) – 2+1
3. Alex Wennberg (SEA) – 1+2 (06:02:27)
Seattle Kraken vyhrává tento přípravný zápas 4:0, od první do poslední minuty byl domácí celek výrazně lepším. Grubauer vychytal čisté konto.

Seattle právě vstřelil branku!
Domácí tento zápas vyhrají, kotouč do prázdné branky poslal po dobrém pasu spoluhráče YANNI GOURDE. Asistence: Alex Wennberg a Carson Soucy.

57:11

Hosté hrají v šesti.

56:43

Poolman se dostal k zakončení, jeho ránu zápěstím v pohodě kryje brankář.

55:44

Domácí celek pokračuje v aktivní hře a hosté se musí bránit dobrým akcím soupeře.

55:04

Komerční přestávka.

54:26

Pearson ujel po straně, dostal se do střelecké pozice, ale trefil pouze prostor vedle branky.

53:22

Borgen to zkoušel od modré čáry, snadná práce pro hostujícího brankáře. Demko si se střelou v pohodě poradil.

52:26

Schultz se dostal do zakončení, ale Myers jeho akci dokázal dobrým přístupem zblokovat.

52:20

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry ve třetí třetině. Krakeni diktují tempo hry.

50:55

Di Giuseppe se dostal ke střele z levého kruhu, s jeho pokusem si brankář Seattlu dokázal poměrně snadno poradit.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vede o tři branky a míří za výhrou.

49:40

48:42

Geekie byl volný před brankou, ale spoluhráči mu přihrát nedokázali.

4:0

Góly a asistencie: 27. Beniers (Burakovsky, Larsson), 41. Wennberg (Bjorkstrand, Gourde), 48. Gourde (Wennberg), 58. Gourde (Wennberg, Soucy)

Seattle Kraken: Grubauer (Hellberg) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – McCann, Beniers, Burakovsky – Gourde, Wennberg, Bjorkstrand – Sprong, Wright, Tanev – McCormick, Geekie, Froden
Tréner: Dave Hakstol

Vancouver Canucks: Demko (Delia) – Ekman-Larsson, Myers, Rathbone, Schenn, Wolanin. Poolman – Pearson, Miller, Karlsson – Podkolzin, Horvath, Höglander – Joshua, Dickinson, Lazar – Dries, Aman, Di Giuseppe
Tréner: Bruce Boudreau

Rozhodca: Schrader, Chmielewski – O'Quinn, Knorr