4:3

koniec po predl. (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)

02.10.2022, 16:00 • Tipsport Aréna Banská Bystrica • 6. kolo • Róbert Gašpárek

Tipsport: 2.41 4.26 2.4

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom sme meno víťaza spoznali až v predĺžení. Branden Curtis Troock svojim presným zásahom rozhodol o tom, že si dnes Banská Bystrica po víťazstve 4:3 po predĺžení odnesie dva body do ligovej tabuľky. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (18:37:30)

61:33

61:33 Branden Curtis Troock - 4:3

61:33

Banská Bystrica dala gól!
BRANDEN CURTIS TROOCK si prevzal puk v strednom pásme, individuálnym spôsobom prenikol do útočnej tretiny, kde šikovnou kľučkou oklamal brániaceho hráča a presnou strelou prekonal aj bezmocného Romana Petríka. Bez asistencie.

61:18

Kontos zakončil spoza brániaceho hráča, ale jeho strela smerovala ďaleko od pravej žrdi.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po troch tretinách sme meno súpera nespoznali a po nerozhodnom výsledku 3:3 pokračujeme do predĺženia, ktorý sa bude hrať formátom 3 na 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:47

59:47 Kristoff Daffern Kontos - 3:3

59:47

Michal Kabáč prihrávkou spoza bránky našiel dobre postaveného KRISTOFFA DAFFERNA KONTOSA a ten strelou z prvej našiel voľný priestor pri bližšej žrdi. Stav stretnutia je vyrovnaný – 3:3! Asistencie: Michal Kabáč, Andrej Bíreš.

59:19

Čiarový rozhodca prerušil hru. Po ofsajdovom postavení domácich sa bude vhadzovať v strednom pásme.

58:45

Banská Bystrica odvolala brankára a všetky sily vrhajú do útoku.

58:26

Zvolenčania výborne napádajú rozohrávku Banskej Bystrice, čím im sťažujú prechod do útočnej tretiny.

58:00

Do konca tretej tretiny ostávajú posledné dve minúty.

57:23

Zuzin sa zmocnil puku a okamžite sa snažil pretlačiť bližšie k bráne. Bol atakovaný hneď dvojicou brániacich hráčov, ktorá mu znemožnila efektívnejšie zakončiť.

56:17

Jendek ešte udržal puk v útočnom pásme a okamžite ho nahodil pred bránu. Petrík napokon musel zasahovať a vytesniť ho do rohu klziska.

55:39

Hain zakončil ihneď po zisku puku, ale pred bránou nemal nikoho zo svojich spoluhráčov na prípadnú dorážku. Rahm mal dokonalý výhľad, a tak tento pokus neznamenal preňho väčšiu hrozbu.

54:36

Gašpar vyslal smerom k bráne nevýraznú strelu, ktorá bola navyše zblokovaná. Pri puku sa už nachádzajú Zvolenčania.

53:27

Kabáč svojou prihrávkou našiel voľného spoluhráča pred bránou. Ten si však puk ideálne nespracoval, a tak sa napokon do zakončenia nedostal.

4:3

Góly a asistencie: 3. Výhonský (Jendek, Björkung), 28. Troock (Kontos, Gašpar), 60. Kontos (Kabáč, Bíreš), 62. Troock – 22. Šiška (Marcinek, Hraško), 38. Hanna (Gropp, Sideroff), 46. Stupka (Sládok)

HC´ 05 Banská Bystrica: Rahm (Belányi) – Björkung, Bačik, Luža, Holenda, Frídel, Ďatelinka, Ganz – Troock, Kontos, Bíreš – Gašpar, Sukeľ, Gabor – Urbánek, Tamáši, Kabáč – Výhonský, Sojka, Jendek
Tréner: Antti Karhula

HKM Zvolen: Petrík (Halama) – Hain, Messner, Mudrák, Hanna, Hraško, Sládok, Barcík – Kašlík, Huntebrinker, Zuzin – Sideroff, Langkow, Hecl – Stupka, Šiška, Gropp – Marcinek, Viedenský, Csányi
Tréner: Peter Oremus

Rozhodca: Konc, Fridrich – Synek, Gegáň