koniec (1:1, 2:0, 3:0)

02.10.2022, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • 7. kolo • Milan Šplíchal cz

Tipsport: 1.58 4.9 4.7

Střely: 35 – 24 (19:38:28)
Domácí hokejisté naprosto ovládli dnešní utkání a uštědřili Českým Budějovicím debakl 6:1. Přitom po úvodní periodě bylo skóre vyrovnané, otevřel ho obránce Motoru Mikuláš Hovorka. Na jeho trefu reagoval v šesté minutě Robert Kousal a poté pálili jen Východočeši. Postupně mířili přesně Matej Paulovič, Tomáš Dvořák, Lukáš Radil a Patrik Poulíček. Za domácí se prosadilo šest různých střelců.

59:55

59:11

A opět míří puk až za Strmeněm, vypadá to, že výsledkem 6:1 také utkání skončí.

58:46

Hokejisté Českých Budějovic se nemůžou usadit v útočném pásmu.

58:21

Paulovič poslal puk až za branku Strmeně, takže to musí hosté zkusit znovu z vlastní třetiny.

57:55

Na trestnou lavici zamíří Rákos (PCE) za podrážení.

57:35

Strmeň si nyní v krátkém sledu připsal další dva zákroky a nyní míří z branky pryč, protože domácí se provinili faulem.

57:00

Domácí fanoušci si závěr utkání velmi užívají. Jejich oblíbenci pokračují v útočném snažení s cílem vstřelit branku číslo sedm.

56:37

55:42

Paulovič pálil velmi tvrdě z levého kruhu, Strmeň musel jeho střelu vyrazit betonem.

55:16

Dynamu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.

54:37

Máme tu vyloučení. Na dvě minuty míří na trestnou lavici Hovorka (CEB) za nedovolené bránění.

53:59

Domácí pokračují v exhibičním tempu. Radil dostal přihrávku do odkryté klece, ale pik mu ujel, takže zakončit nemohl.

53:18

Hosté dnes nemají ani chvilku klidu. Další střela na branku Motoru mířila z hole Vály. Obránce Pardubic byl vychytán brankářem.

53:05

53:05 Patrik POULÍČEK - 6:1

53:05

Dynamo právě vstřelilo branku! Evidentně není všem gólům konec. Na 6:1 zvyšuje po hezké individuální akci PATRIK POULÍČEK. Pardubický srdcař si projel útočným pásmem jako nůž máslem a zakončil přesně mimo dosah Strmeně – 6:1! Asistence: Jan Košťálek, Matej Paulovič.

52:32

S blížícím se závěrem utkání přesto neodchází snaha hostů s výsledkem ještě něco udělat. Do zajímavé pozice se dostal Valský, jeho střelu z prostoru mezi kruhy vyrazil Will.

6:1

Góly a asistencie: 6. R. Kousal (Zohorna, T. Dvořák), 28. Paulovič (Poulíček), 29. T. Dvořák (R. Kousal), 41. Zohorna (Radil, R. Kousal), 46. Radil (R. Kousal), 54. Poulíček (Košťálek, Paulovič) – 2. Hovorka

HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – Čerešňák, D. Musil, Košťálek, T. Dvořák, Hrádek, Vála – Radil, Zohorna, R. Kousal – Cienciala, A. Musil, Říčka – Paulovič, Poulíček, Koffer – Matýs, Rákos, Urban – Rouha.
Tréner: Radim Rulík

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (29. Strmeň) – Vráblík, Štencel, Hovorka, Marcel, Kachyňa, Bindulis, Šedivý – Gulaš, Pech, Dzierkals – Valský, Hanzl, Strnad – Tomeček, Toman, Doležal – Karabáček, Koláček, Přikryl.
Tréner: David Čermák

Rozhodca: Jan Hribik, Tomáš Horák – David Klouček, Milan Kis