NHL

Nashville Predators – Pittsburgh Penguins

5:1

koniec (1:1, 4:0, 0:0)

23.10.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

Tipsport: 2.74 3.7 2.36

39:24

39:24 Viktor ARVIDSSON - 5:1

39:24

Nashville právě vstřelil branku!
A ten končí gólem, Preds dnes Tučňáky vyučují z produktivity! Mike Ribeiro od levého mantinelu nahodil kotouč před Fleuryho, odkud ho VIKTOR ARVIDSSON šikovně protečoval pod břevno! Asistence: Mike Ribeiro, Filip Forsberg.

31:32

31:32 Kevin FIALA - 4:1

31:32

Skvělá druhá třetina Predátorů pokračuje, domácí díky dvěma gólům v rozmezí ani ne minuty soupeři odskakují už na tříbrankový rozdíl! Forsbergovu ránu z levého kruhu vyrazil Fleury pouze ke KEVINU FIALOVI, od jehož brusle se touš odrazil do sítě! Asistence: Filip Forsberg, P. K. Subban.

30:36

30:36 Calle JÄRNKROK - 3:1

30:36

A toho Predátoři dokázali využít ke vstřelení dalšího gólu! Hostující defenzíva úplně zapomněla na CALLEHO JÄRNKROKA, který se od modré rozjel vstříc Fleurymu, jehož překonal přesnou střelou mezi betony! Asistence: Colin Wilson, Yannick Weber.

22:26

22:26 Kevin FIALA - 2:1

22:26

Svěřenci Petera Laviolettea otáčejí vývoj utkání ve svůj prospěch! Domácí ujeli do přečíslení dva na jednoho a zakončení vzal na sebe KEVIN FIALA, proti jehož střele Fleury nestihl zareagovat! Asistence: Matt Carle.

03:08

03:08 Viktor ARVIDSSON - 1:1

03:08

A máme vyrovnáno! Ellis nabil na střelu P.K. Subbanovi, jehož projektil byl sice zblokován Ianem Colem, kotouč se ale odrazil přímo na hůl VIKTORA ARVIDSSONA, jenž pohotově poslal puk do sítě! Asistence: P.K. Subban, Ryan Ellis.

00:52

00:52 Scott WILSON - 0:1

00:52

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Tak to je hodně nešťastný start pro Preds a jejich brankářskou trojku Juuseho Sarose! Pens se už v první minutě ujímají vedení, Hörnqvist ukradl puk ve středním pásmu a poté ho v samostatném úniku nesobecky předložil lépe postavenému SCOTTU WILSONOVI, který se nemýlil! Asistence: Patric Hörnqvist.

5:1

Góly a asistencie: 4. Arvidsson (Subban, Ellis), 23. Fiala (Carle), 31. Järnkrok (Wilson, Weber), 32. Fiala (Forsberg, Subban), 40. Arvidsson (Ribeiro, Forsberg) – 1. S. Wilson (Hörnqvist)

Nashville Predators: Saros (Mazanec) – Josi, Subban, Ekholm, Ellis, Carle, Weber – Arvidsson, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Fiala – Wilson, Järnkrok, Watson – Zolnierczyk, T. Smith, F. Gaudreau.

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury (Condon) – Dumoulin, Daley, Cole, J. Schultz, Määttä – Kunitz, Malkin, Kessel – Hagelin, Bonino, Rust – S. Wilson, Cullen, Hörnqvist – Sestito, Fehr, Kühnhackl.

Rozhodca: Chris Lee, Wes McCauley – Kiel Murchison, Matt MacPherson