NHL

Nashville Predators – Pittsburgh Penguins

5:1

koniec (1:1, 4:0, 0:0)

23.10.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

Tipsport: 2.74 3.7 2.36

53:33

Preds si zahrají další přesilovou hru, dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Brian Dumoulin (PIT).

53:22

Mattias Ekholm si všiml skulinky ve středu hřiště a dostal se až před Condona, kterého ale bezprostřední blízkosti překonat nedokázal!

50:59

Odražený kotouč se překvapivě odrazil na hůl Trevora Daleyho, který mohl snížit, z první ale těsně minul nashvillskou svatyni!

44:00

Yannick Weber (NSH) hrál se zlomenou holí a pozornosti sudích to neušlo, to je kuriózní provinění švýcarského zadáka proti pravidlům.

40:01

Posledních dvacet minut odchytá Mike Condon, Fleury po nepříliš povedeném výkonu zůstal na střídačce!

39:24

39:24 Viktor ARVIDSSON - 5:1

39:24

Nashville právě vstřelil branku!
A ten končí gólem, Preds dnes Tučňáky vyučují z produktivity! Mike Ribeiro od levého mantinelu nahodil kotouč před Fleuryho, odkud ho VIKTOR ARVIDSSON šikovně protečoval pod břevno! Asistence: Mike Ribeiro, Filip Forsberg.

37:13

Malkin naznačil střelu a místo toho přenechal touš Hörnqvistovi, který z bezprostřední blízkosti nezakončil podle svých představ!

36:02

Z farmy povolaný Harry Zolnierczyk (NSH) ve středním pásmu zbytečně zahákoval Malkina, Pens si tak zahrají v početní výhodě – byť až po komerční přestávce.

31:32

31:32 Kevin FIALA - 4:1

31:32

Skvělá druhá třetina Predátorů pokračuje, domácí díky dvěma gólům v rozmezí ani ne minuty soupeři odskakují už na tříbrankový rozdíl! Forsbergovu ránu z levého kruhu vyrazil Fleury pouze ke KEVINU FIALOVI, od jehož brusle se touš odrazil do sítě! Asistence: Filip Forsberg, P. K. Subban.

30:36

30:36 Calle JÄRNKROK - 3:1

30:36

A toho Predátoři dokázali využít ke vstřelení dalšího gólu! Hostující defenzíva úplně zapomněla na CALLEHO JÄRNKROKA, který se od modré rozjel vstříc Fleurymu, jehož překonal přesnou střelou mezi betony! Asistence: Colin Wilson, Yannick Weber.

28:12

Preds mohli zvýšit svůj náskok! Calle Järnkrok dostal ideální přihrávku do mezikruží, z první ale nedokázal překonat přesouvajícího se Fleuryho!

22:26

22:26 Kevin FIALA - 2:1

22:26

Svěřenci Petera Laviolettea otáčejí vývoj utkání ve svůj prospěch! Domácí ujeli do přečíslení dva na jednoho a zakončení vzal na sebe KEVIN FIALA, proti jehož střele Fleury nestihl zareagovat! Asistence: Matt Carle.

19:09

O chviličku později byl ale Ribeiro podražen brankářem Fleurym (PIT), jehož menší trest odsedí Patric Hörnqvist.

09:09

Kouč Pens Mike Sullivan se zlobí na rozhodčí a spílá jim, že domácí údajně hráli v sedmi hráčích. Toho si ale sudí zřejmě nevšimli, a tak platí signalizovaný trest pro Sestita (PIT) za nedovolené bránění.

04:02

V úvodu utkání není o šance nouze! Austin Watson se zničehonic ocitl sám v mezikruží, Fleury ale proti jeho střele předvedl parádní reflexivní zákrok!

03:08

03:08 Viktor ARVIDSSON - 1:1

03:08

A máme vyrovnáno! Ellis nabil na střelu P.K. Subbanovi, jehož projektil byl sice zblokován Ianem Colem, kotouč se ale odrazil přímo na hůl VIKTORA ARVIDSSONA, jenž pohotově poslal puk do sítě! Asistence: P.K. Subban, Ryan Ellis.

02:33

Trevor Daley (PIT) vypálil kotouč na tribunu, domácí si tak zahrají svou první přesilovku.

02:15

Defenzíva Nashvillu v úvodu zápasu hoří! Malkin poslal do samostatného úniku Kessela, který si ale na Sarose nepřišel!

00:52

00:52 Scott WILSON - 0:1

00:52

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Tak to je hodně nešťastný start pro Preds a jejich brankářskou trojku Juuseho Sarose! Pens se už v první minutě ujímají vedení, Hörnqvist ukradl puk ve středním pásmu a poté ho v samostatném úniku nesobecky předložil lépe postavenému SCOTTU WILSONOVI, který se nemýlil! Asistence: Patric Hörnqvist.

5:1

Góly a asistencie: 4. Arvidsson (Subban, Ellis), 23. Fiala (Carle), 31. Järnkrok (Wilson, Weber), 32. Fiala (Forsberg, Subban), 40. Arvidsson (Ribeiro, Forsberg) – 1. S. Wilson (Hörnqvist)

Nashville Predators: Saros (Mazanec) – Josi, Subban, Ekholm, Ellis, Carle, Weber – Arvidsson, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Fiala – Wilson, Järnkrok, Watson – Zolnierczyk, T. Smith, F. Gaudreau.

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury (Condon) – Dumoulin, Daley, Cole, J. Schultz, Määttä – Kunitz, Malkin, Kessel – Hagelin, Bonino, Rust – S. Wilson, Cullen, Hörnqvist – Sestito, Fehr, Kühnhackl.

Rozhodca: Chris Lee, Wes McCauley – Kiel Murchison, Matt MacPherson