25.10.2017, 18:00 • Nagorny Arena • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Tipsport: 1.45 5.0 5.74

Česká stopa v utkání

Tomáš Kundrátek (TOR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 23:16
Ondřej Vitásek (URG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:32 (23:19:36)
Statistiky: Střely: 46-42; Střely na bránu: 29-25; Góly: 1-1; Vhazování: 29-33; Zablokované střely: 6-8; Hity: 13-15; Čas v útočném pásmu: 14:36-13:51; Přesilové hry: 0/6-0/8; Trestné minuty: 16-12.
Jugra navzdory osmi nevyužitým přesilovým hrám dokázala vyhrát na ledě Nižnije Novgorodu, když ve třetí třetině odpověděl na úvodní gól Michajla Grigoreva, který se prosadil uprostřed zápasu, Alexandr Ugolnikov a poslal zápas do prodloužení. Ani prodloužení ale nerozhodlo a na řadu přišly nájezdy, které rozhodl Arťom Buljanskij. Konečný výsledek zápasu. Torpedo Nižnij Novgorod 1 Jugra Chanty-Mansijsk 2 po samostatných nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Jugra Chanty-Mansijsk.
Autorem vítězné branky je ARŤOM BULJANSKIJ.