25.10.2017, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Hvězdy utkání

Anders Nilsson (VAN) 29 zák., 0 gólů, 100,0%
Jake Vitanen (VAN) 1+0
Devan Dubnyk (MIN) 24. zák., 1 gól, 96,0% (04:46:19)
Statistiky: Střely na bránu: 29-25; Zablokované střely: 10-14; Vhazování: 51%-49%; Hity: 17-15; Přesilové hry: 0/4-0/3; Tresné minuty: 6-8.
Brankář Anders Nilsson dostal přednost před Jacobem Markströmem a na ledě Minnesoty pokryl všech 28 střel soupeře. O osudu utkání, které přineslo několik slibných a zajímavých příležitostí, rozhodl nakonec jeden jediný gól, který vstřelil ve třetí třetině Jake Virtanen. Hubená výhra pro Canucks. Konečný výsledek. Minnesota Wild 0 Vancouver Canucks 1.

59:50

Mikael Granlund se po krásném přenesení hry ocitl v pravém kruhu v obrovské šanci, jenže střelou zápěstím minul bližší pravý horní roh brány! Poté zakázané uvolnění Vancouveru.

59:41

Derek Dorsett byl v souboji na obranné modré čáře pozdě a zezadu zahákoval Matta Dumbu. Hra 6 na 4!

59:24

Mikael Granlund na vrcholu pravého kruhu pro vhazování pálil přes protihráče mimo a po vyhození Vancouveru skončil puk na zakázaném uvolnění.

59:00

Do konce třetí třetiny či zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:57

Vancouver vyhodil puk na zakázané uvolnění a jeden z týmů si vyžádal oddechový čas. Brána Wild prázdná.

58:29

Devan Dubnyk naskočil na střídačku a Minnesota zkouší vyrovnat během hry bez brankáře! Vancouver těsně vede nad Wild 1:0.

58:15

Devan Dubnyk už čeká na povel a chystá se opustit svou bránu. Puk v obranném pásmu Minnesoty.

57:46

Marcus Foligno na pravém křídle vypálil z úhlu, jeho pokus ovšem minul vzdálenější levou tyč.

56:35

Vyloučený Jason Zucker už také naskočil do hry a v přesilové hře jsme dnes neviděli žádný gól.

56:07

Henrik Sedin předvedl na pravém křídle zpětnou přihrávku, kterou připravil svůj tým o pásmo.

55:35

Alex Biega se vrátil z vězení a začíná zkrácená přesilová hra Canucks, která potrvá přesně minutu.