koniec (1:0, 2:0, 1:0)

25.10.2017, 18:30 • Lužniki Arena • Petr Frömel cz

Tipsport: 2.25 3.9 2.75

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:55:58)
Hosté byli lepší jen v úvodní třetině, kterou paradoxně prohráli, poté jim rychle ubíhal čas a frustrace byla znát. Dnes nebylo Novosibirsku přáno dát gól, je třeba ale nutno pochválit Bespalova, který má na dnešním zaslouženém vítězství svého mančaftu obrovský podíl.

59:45

Domácí se osvobozují a kráčí za vítězstvím.

59:03

Poslední minuta.

59:01

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Dmitrij Černych – 2 min., hákování).

58:43

Bespalov raději podržel puk ve výstroji a přerušil hru.

58:03

Běží poslední dvě minuty zápasu.

57:57

Spartak právě vstřelil branku!
VJAČESLAV LEŠČENKO v době, kdy už hráli hosté bez brankáře, předvedl jak je rychlý, dojel puk v útočném pásmu a poslal jej do prázdné brány.
Asistence: Anatolij Nikoncev a Vladislav Provolněv.

57:32

Jermakov střílel ihned po buly, ale mezi tři tyče nezamířil.

57:27

Bespalov vyrazil střelu z dálky a poté si poradil i s následnou dorážkou. I když ve druhém případě vůbec nevěděl, kde se puk nachází.

56:15

Domácí se v posledních minutách spíše pouze brání a vyhazují puky tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

Bespalov si jde pro čisté konto, švédský hráč ve službách Novosibirsku zamíchal s pukem, poté zkusil blafák do forhendu, ale domácí brankář parádně proti střele postavil své betony a touš vyrazil.

Pojede Švéd Önerud.

54:33

Je nařízeno trestné střílení pro hostující celek. Hlavní arbitr se tak rozhoduje, protože Kulik zalehl kotouč v brankovišti.

54:00

Radil našel před bránou Maxwella, ten nemohl zakončit, neboť byla zahákována hokejka, vylučovat se nebude.

53:10

Bergström střílel z otočky, ale Bespalov byl připraven.

52:12

Bespalov je dnes k nepřekonání, nyní zabral veškerý volný prostor u pravé tyče a nebezpečnou střelu vyrazil.

51:31

Spartak drží puk v obranném pásmu soupeře, Krasikov sice zasahovat nemusel, ale domácí ušetřili čas.

4:0

Góly a asistencie: 3. Maxwell (Stoa, Radil), 26. Chochlačov (Podšendjalov, Pepeljajev), 40. Dergačov (V. Lajunen, Podšendjalov), 58. Leščenko (Nikoncev, Provolnev)

Spartak Moskva: Bespalov (Truškov) – Kulik, Kalinin, Pepeljajev, Osipov, V. Lajunen, Provolnev, Bondarev – Stoa, Radil, Maxwell – Chochlačov, Podšendjalov, Dergačov – Leščenko, Černych, Nikoncev – Pervov, Bobrov, Cyplakov.

HC Sibir Novosibirsk: Salák (41. Krasikov) – Demidov, Jermakov, Vorobjev, D. Lukin, K. Alexejev, Ignatovič, Naumov – Sigarjov, Zackrisson, Bergström – Önerud, Osnovin, Enlund – Koňkov, Sannikov, Pervušin – Šarov, Tkačenko, A. Jakovlev.

21:36 SPM 2 Chochlačov, nedovolené bránenie
23:47 SIB 2+2 Sigarjov, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
25:03 SPM 2:0 Chochlačov (Podšendjalov, Pepeljajev)
32:49 SPM 2 Pepeljajev, hákovanie
37:50 SIB 2 Sigarjov, hákovanie
39:20 SPM 3:0 Dergačov (V. Lajunen, Podšendjalov)