NHL

Ottawa Senators – Los Angeles Kings

2:3

po s.n. (0:2) (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)

25.10.2017, 01:40 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny) cz

Tipsport: 2.3 3.75 2.78

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě sledovalo 14 034 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (04:33:09)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejista.
TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Michael Cammalleri (LAK) rozhodující sam. nájezd
2. Adrian Kempe (LAK) 1+0
3. Tom Pyatt (OTT) 0+1
Dnešní utkání je tedy u konce a vítězství nakonec slaví Los Angeles. Hosté měli lepší vstup do zápasu, když už ve 24 vteřině skóroval Alec Martinez, avšak domácí ještě do konce první třetiny srovnali. V 7. minutě se střelou z levé strany prosadil Dion Phaneuf, jenž určil skóre až do času 46:36. Přesně tehdy se totiž v oslabení trefil Nate Thompson, který Ottawu přiblížil ke dvěma bodům. Jenže v samotném závěru chyboval Condon a Adrian Kempe jeho nepřesnost proměnil ve vyrovnávací branku.

V prodloužení měly oba celky šance, nicméně nejblíže k rozhodnutí byl přeci jenom Anže Kopitar. Jeho zakončení do prázdné brány však na poslední chvíli zneškodnil domácí kapitán Erik Karlsson. V nájezdech už pak byla úspěšná pouze hostující dvojice Michael CammalleriAdrian Kempe a bonusový bod tak berou Králové.

Střely na bránu

OTT – 31
LAK – 43

65:00

65:00 Michael CAMMALLERI - 2:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
Autorem vítězné branky je MICHAEL CAMMALLERI.

3. séria 0:2

Adrian Kempe (LAK) rozhoduje o vítězství hostujícího týmu, když rychle míchal kotoučem a ve výsledku zakončil forhendem do horní části brány.

2. séria 0:1

Stejné zakončení jako Turris vytáhl Mark Stone (OTT) a opět z toho byl neúspěch.

Také Anže Kopitar (LAK) volil bekhend, ale tím poslal puk jen mezi betony, což si Condon pohlídal.

1. séria 0:1

Kyle Turris (OTT) zakončoval mezi nohy, ale kotouč se zastavil kdesi pod Kuemperem.

Jako první se k nájezdu rozjel Michael Cammalleri (LAK), který skóroval precizní bekhendovou kličkou.