NHL

Philadelphia Flyers – Anaheim Ducks

2:6

koniec (1:1, 0:3, 1:2)

25.10.2017, 01:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

Tipsport: 2.16 3.79 3.0

To je z mé strany již vše, příště na počtenou. (03:52:07)
3. Sean Couturier (PHI) 2+0
Je dobojováno. Anaheimští odstartovali svůj čtyřzápasový trip po kluzištích soupeřů vítězně, když Philadelphii srazili jasně 6:2. O výhře Ducks ve městě bratrské lásky rozhodla druhá třetina, ve které se hosté prosadili hned třikrát, a utekli tak do trháku 4:1, který ve třetí třetině ještě rozšířili na 6:2. Nutno dodat, že v tomto zápase byla velmi výrazná česká stopa, Ondřej Kaše se dvakrát gólově prosadil a Jakub Voráček si připsal dvě nahrávky, z nichž tou druhou zaznamenal svůj 500. bod v NHL.

59:06

Brandon Manning nahodil kotouč do útočného pásma a odjel střídat, to už se ve Wells Fargo Center rozběhla poslední minuta zápasu.

58:11

V samotném závěru utkání už se hraje v nepříliš rychlém tempu, o výsledku utkání je rozhodnuto a někteří diváci už opouštějí své sedačky.

57:32

Travis Konecny u mantinelu naprosto zbytečně srazil k zemi bez puku hrajícího Montoura, tento zákrok mu ale u sudích prošel a hra plyne vesele dál.

56:44

Getzlaf s Perrym se opět postarali o pořádný rozruch před Elliottem, domácí obránci si ale tentokrát poradili a po závaru na brankovišti vyhodili kotouč do bezpečí.

55:49

55:49 Ondřej KAŠE - 2:6

55:49

Anaheim právě vstřelil branku!
To ONDŘEJ KAŠE provedl parádně. Chomutovský odchovanec překonal Elliotta parádním blafákem do bekhendu, a přidal tak svou druhou trefu v zápase! Bez asistence.

55:49

Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:49

Ondřej Kaše byl při samostatném úniku faulován Provorovem (PHI), a Anaheim tak pojede trestné střílení!

55:04

Svěřenci Davea Hakstola tak dlouho kombinovali v útočném pásmu, až o puk přišli a musejí vyklidit vydobyté pozice v třetině Ducks.

54:27

Zdá se, že brankář Ducks je v pořádku, hra už vesele plyne dál a Anaheimští teď vyhodili puk až k Brianu Elliottovi.

53:48

John Gibson zůstal poněkud otřesený po Girouxově kanonu z levého kruhu, brankář Anaheimu se jen velmi obtížně zvedá z ledu...

53:32

Ondřej Kaše (ANA) se provinil podražením, následovat tak bude další přesilovka Flyers.

52:51

Rakell nic nevymýšlel a nahodil puk do útočného pásma, načež byl kotouč nakonec přizvednut až do ochranné sítě.

2:6

Góly a asistencie: 9. Couturier (Giroux, Voráček), 52. Couturier (Sanheim, Voráček) – 19. O. Kaše (D. Grant), 26. Montour (Kossila, Beauchemin), 31. N. Ritchie (H. Lindholm, Bieksa), 39. Rakell (Getzlaf, Perry), 44. Getzlaf (Perry), 56. O. Kaše (t.s.)

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Provorov, Hägg, Gudas, Gostisbehere, Sanheim, Manning – Giroux, Couturier, Voráček – Weal, Filppula, Simmonds – Lehterä, Patrick, Konecny – Laughton, M. Raffl, Weise.

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Bieksa – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Vermette, Silfverberg – N. Ritchie, D. Grant, O. Kaše – Wagner, Kossila, L. Shaw.

Rozhodca: Romasko, O'Halloran – Smith, Miller