TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

HC Nové Zámky B – HC Prešov

2:3

koniec po predl. (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)

25.10.2017, 18:30 • ZŠ Nové Zámky • 13. kolo • Info o zmenách stavu (Filip Sabo)

Tipsport: 5.13 6.8 1.3

Hostia si predsa pripísal extra bod. V predĺžení rozhodli o svojom víťazstve a natiahli svoju fantastickú sériu. Týmto sa skončilo štrnáste kolo druhej najvyššej hokejovej súťaže. Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás opäť nabudúce. Prajem krásny zvyšok večera! (20:52:52)

61:30

Tím HC Prešov Penguins dal gól!
Gól strelil ŠIMČÁK. Asistencie Novotný.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Nakoniec sa bude musieť rozhodnúť až v predĺžení. "Tučniaci" majú šancu natiahnuť svoju fantastickú sériu na jedenásť zápasov bez prehry. Nové Zámky sú však v dnešnom zápase viac ako vyrovnaným súperom.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:23

Gól strelil PROKOP. Asistencie Mikolášek, Mačkovič.
A je tu vyrovnanie! Hostia v samom závere dokázali vyrovnať stav stretnutia na 2:2!

54:23

Domáci v plnom počte.

52:23

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Trávniček – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

50:51

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).
Dnešné stretnutie sleduje 561 divákov.

45:33

43:33

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Petrinec – 2 min., podrazenie).

40:01

Po dvoch tretinách svieti stav 2:1 pre domácich a líder súťaže musí v záverečnej časti pridať na obrátkach, ak nechce prísť o svoju fantastickú sériu.

40:00

39:19

Nové Zámky B dávajú gól! Gól strelil SLÁVIK. Asistencie Jass.
Záver druhej tretiny patrí domácim! Skóre zápasu je otočené a Nové Zámky vedú 2:1.

32:12

2:3

Góly a asistencie: 20. Monya (Šimek, Klenko), 40. Slávik (Jass) – 6. Šimčák (Novotný), 59. Prokop (Mikolášek, Mačkovič), 62. Šimčák (Novotný)

HC Nové Zámky B: Romančík – Šimek, Hain, Trávniček, Petrinec, Kudrna, Bačkor, Štefánik – Monya, Rehák, Jass – Novák, Matejov, Slávik – Tužinský, Klenko, Kovács – Hronec, Bórik

HC Prešov: Škorvánek – Novický, Hopkovič, Pavúk, Mačkovič, Gábor, Taran, Michalčin, Krajňák – Mikolášek, Tomčák, Prokop – Oško, Šimčák, Novotný – Bylina, Gavrik – Chalupa, Pulščák, Ferenc

Rozhodca: M. Mĺkvy – I. Mayer, R. Frimmel