TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

TSS GROUP Dubnica – HK 95 Považská Bystrica

6:2

koniec (2:0, 2:0, 2:2)

25.10.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 13. kolo • Info o zmenách stavu (Filip Sabo)

Tipsport: 1.23 7.7 5.94

Dubnica potvrdila úlohu favorita a poradila si s Považskou Bystricou jednoznačne 6:2. Hostia aj naďalej zostávajú na dne tabuľky so šiestimi bodmi na svojom konte. Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa na Vás opäť nabudúce! Krásny zvyšok večera! (20:24:32)

58:23

Dubnica dáva gól! Gól strelil ĎURIŠ. Asistencie Ďurkech.
Domáci dokázali využiť presilovú hru v posledných minútach a odpovedali na predchádzajúci gól hostí.

57:24

Považská Bystrica dala gól!
Gól strelil HRUŠÍK. Asistencie Bajaník.
Hostia v samom závere pridali aj druhý gól. Na zdramatizovanie zápasu to však stačiť nebude.

56:50

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., hákovanie).

55:49

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Themár – 2 min., držanie hokejky).

52:47

Domáci v plnom počte.

50:47

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trška – 2 min., krosček).

48:48

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Špankovič – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

46:37

Gól strelil BLAŠKO. Asistencie Kukuča, Miro.
Hostia sa postarali v závere zápasu aspoň o čestný úspech a pokazili domácemu brankárovi čisté konto.
Dnešné stretnutie sleduje 721 divákov.

43:43

Dubnica dáva gól! Gól strelil KANAET. Asistencie Trška.
Dubničania pridávajú už piaty gól do siete hostí a zápas je viac menej rozhodnutý.

41:24

40:57

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Madový – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

40:57

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Madový – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., hrubosť).

40:01

Máme za sebou druhú tretinu a domáci pohodlne vedú o štyri góly. Zdá sa, že dnes by mali dotiahnuť zápas do víťazného konca.

40:00

39:24

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trška – 2 min., podrazenie).

6:2

Góly a asistencie: 1. Ďuriš (Jakúbek), 1. Nemček (Rehák), 23. Nemček (Burzala), 32. Hegyi (Kluka), 44. Kanaet (Trška), 59. Ďuriš (Ďurkech) – 47. Blaško (Kukuča, Miro), 58. Hrušík (Bajaník)

TSS GROUP Dubnica: Kutej – Rehák, Burzala, Bobček, Madový, Ďurkech, Trška, Themár – Jakúbek, Ďuriš, Švec – Kluka, Hegyi, Nemček – Trenčan, Kanaet, Kútny – Špankovič, Jakubík, Berák

HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Bednár, Niník, Dvořák, Majerčík, Kvocera, Bajaník, Solar – Dolinajec, Zlocha, Valášek – Rodionov, Schroner, Cíger – Koleda, Kukuča, Hrušík – Blaško, Jurášek, Miro

Rozhodca: M. Valach – L. Ševčík, O. Durmis