Talianska Seria A

Empoli FC – U.S. Sassuolo Calcio

1:5

koniec (1:2)

09.01.2022, 14:30 • Stadio Carlo Castellani , Empoli (kapacita: 19 847 míst) • 21. kolo • Vít Káňa cz

Tipsport: 2.55 3.96 2.51

Dnes to v Empoli nebyly žádné defenzivní hody. V obou poločasech padly tři góly. O osudu zápasu rozhodla červená karta Mattia Vitiho ze 61. minuty. poté se Sassuolo dokázalo třikrát prosadit a na na Stadio Carlo Castellani jasně dominovalo. Empoli doma padlo s US Sassuolo Calcio poměrem 1:5. To je dnes z mé strany všechno, nashledanou u dalších onlajn přenosů. (16:27:33)

90+2

Sassuolo právě vstřelilo branku!
To byla paráda. Davide Frattesi na dvakrát procedil míč na GIANLUCCA SCAMACA, který skóroval hlavou.

90

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Ruan.

86

Liam Henderson se z velkého vápna netrefil ideálně, brankář jeho střelu ale vyrazil před jeho parťáka v útoku Patricka Cutroneho, ten ale trefil jenom boční síť.

79

Žlutou kartu dostává Maxime López (US Sassuolo Calcio).

78

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Kristjan Asllani.

77

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Vlad Chiricheş, přichází Kaan Ayhan.

76

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Rogério, přichází Mert Müldür.

72

72. Giacomo RASPADORI - 1:4

72

Tak tady už je rozhodnuto. Míč skončil na tyči a odrazil se k volnému GIACOMO RASPADORI, který už pravačkou míč jenom nasměroval do branky.

69

Žlutou kartu dostává (US Sassuolo Calcio).

67

67. Gianluca SCAMACCA - 1:3

67

- Emoce jsou venku, Lorenzo Tonelli skončil po kontaktu s Domenico Berardi na zemi. Domenico Berardi pokračoval v akci a nahrál na volného GIANLUCA SCAMACA, Který zakončoval do prázdné branky.

64

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Ricardo Fiamozzi.

62

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Abdou Harroui, přichází Davide Frattesi.

62

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Gianluca Scamacca.

61

Červenou kartu dostává Mattia Viti (Empoli FC).

59

Žlutou kartu dostává Mattia Viti (Empoli FC).

49

Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).

46

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Leo Štulac, přichází Samuele Ricci.

46

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Riccardo Marchizza, přichází Lorenzo Tonelli.

První dějství nabídlo svižnou a útočnou podívanou, která vyústila ve tři branky. Nejprve DOMENICO BERNARDI, ve 12. minutě, potrestal faul domácích ve vápně z pokutového kopu. Domácí snížili o pět minut později, LIAM HENDERSON dorážel z malého boxu. Na 1:2 pro Sassuollo upravil skóre ve 24. minutě GIACOMO RASPADORI po pěkné individuální akci. Zápletka by byla, podáří se Empoli vyrovnat? Druhý poločas začíná v 15:35.

43

Domenico Berardi to vyzkoušel tři metry před malým vápnem. Míč se odrazol ke Giorgosi Kyriakopoulosovi, jeho pokus byl tečován. Hosté mají roh.

30

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Patrick Cutrone.

24

24. Giacomo RASPADORI - 1:2

24

Sassuollo se sérií krátkých přihrávek dostalo až před velké vápno domácích, GIACOMO RASPADORI naznačil střelu, stáhnul si míč na pravou nohou a parádně umístěnou střelopu překonal gólmana.

17

17. Liam HENDERSON - 1:1

17

Empoli právě vstřelilo branku! LIAM HENDERSON, nabíhal před malým vápnem, kde se k němu dostal odražaný míč od domácího obránce. Levačkou neměl problém vstřelit gól. Je vyrovnáno.

12

12. Domenico BERARDI - 0:1

12

DOMENICO BERNARDI (Sassuolo) s přehledem proměnil pokutový kop, gólmana poslal na druhou stranu.

5

To byla tutovka, Grégoire Defrel (Sassuolo) měl míč na pravačku v pokutovém území, ale domácí brankář Guglielmo Vicario (Empoli) jej vychytal rychlým skokem k pravé tyči.

1:5

Góly: 17. Henderson – 12. D. Berardi (pen.), 24. Raspadori (D. Berardi), 67. Scamacca (D. Berardi), 72. Raspadori, 90+2. Scamacca (Frattesi)

Karty:   59. Viti (EMP) – 49. D. Berardi (SAS), 69. Kyriakopoulos (SAS), 79. Maxime López (SAS)   61. Viti (EMP)

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:14. Střely mimo: 15:25. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 10:15.

Empoli FC: Vicario – Stojanović, Ismajli, Viti, Marchizza (46. Tonelli) – Štulac (46. Ricci), Henderson, Żurkowski – N. Bajrami (64. Fiamozzi) – Di Francesco (30. Cutrone), Pinamonti (78. Asllani).
Náhradníci: Ujkani, Furlan – Mancuso, Cutrone, La Mantia, Fiamozzi, Damiani, Asllani, Tonelli, Ricci, Pezzola, Rizza.

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Rogério (76. Müldür), G. M. Ferrari, Chiricheş (77. K. Ayhan), Toljan – Maxime López, Harroui (62. Frattesi) – Kyriakopoulos, Raspadori, D. Berardi (90. Ruan) – Defrel (62. Scamacca).
Náhradníci: Satalino, Pegolo – K. Ayhan, Müldür, Frattesi, Aucelli, Mata, Ruan, Scamacca, Abubakar.