Španielska LaLiga

Deportivo Alavés – Cadiz CF

0:1

koniec (0:0)

22.05.2022, 20:00 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) [Kapacita: 19 840] • 38. kolo • Dávid Švec

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (21:58:20)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:13.
Dnešní utkání je za námi. Hosté ve druhém poločase dokázali vstřelit kýženou branku díky střídajícímu Anthonymu Lozanovi, který využil skvělého přízemního centru od Carceléna z pravé strany hřiště. Dnes tak poráží nejtěsnějším možným výsledkem Alavés a slaví setrvání v nejvyšší španělské soutěži i pro další sezónu. Domácí se dnes nedostali do žádné vážnější šance, a to i díky skvěle pracující defenzivě hostů.
Cádiz slaví setrvání v nejvyšší španělské soutěži! Granada na domácí půdě jen remizovala s Espanyolem 0:0 a je to právě ona, která sestupuje společně s Levante a Alavésem do druhé španělské soutěže.

90+6

90+5

Už nám běží poslední nastavená minutka utkání. Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

90+4

Záběr na fanoušky hostů ukázal, že téměř všichni sledují dění na stadionu v Granadě. Ta stále hraje s Espanyolem bez branek. Už tam běží 90+4. minuta. Rozhodčí tam taktéž nastavil 5 minut.

90+3

Hosté vybojovali míč na své kopačky, ale dopředu se příliš neženou.

90+3

Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

90+2

Hra teď plyne velice pomalu. Oba týmy se příliš neženou směrem dopředu. U hostů je to logické, ale u domácích to příliš nechápu.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut!

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89

Granada hraje v poslední minutě utkání s Espanyolem stále 0:0. Cádiz se tak zatím vyhýbá sestupovým příčkám.

88

Hosté budou vhazovat na polovině soupeře, ale logicky nikam nepospíchají.

87

Rozhodčí ukazuje, že Espino nezahrál rukou a penalta se tak nepíská!

85

Domácí reklamují ruku Espina ve vápně, ale rozhodčí zatím zůstává v klidu. Celou situaci si však nechá zkontrolovat u videa.

84

Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině a hosté už pouze brání výsledek 0:1.

83

Mallorca právě vstřelila druhou branku na půdě Osasuny a má tak už jistou záchranu v nejvyšší španělské soutěži. Tak teď už je to jen mezi Granadou a Cádizem.