2:1

koniec (1:0)

22.05.2022, 17:00 • Stamford Bridge, Londýn • 38. kolo • Aleš Pur (@PurAles) cz

Tipsport: 1.2 7.34 17.8

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:09:01)
Utkání sledovalo 32 089 diváků.
Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 11:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:9.
Je dobojováno. Ve druhé půli jsme už viděli rozhodně vyrovnanější fotbal, Watford se dostával do šancí a gólman Mendy musel hned v úvodu vytáhnout pohotový zákrok. Poté hru rozdrobily častější souboje a střídání a šancí bylo pomálu. Vše ale vyhradil závěr. V 87. minutě podnikli hosté rychlý výpad a po Masinově centru srovnal hlavou Dan Gosling. Už to vypadalo na remízu, tu však v nastaveném čase odmítl Ross Barkley a rozhodl tak o výhře Chelsea v poměru 2:1. Londýnský klub tak zakončil turbulentní sezónu na třetím místě coby nejlepší tým hlavního města, Watford padá do Championship.

90+4

90+3

Kombinace u středového kruhu, už se pouze čeká na Deanův závěrečný hvizd.

90+2

Domácí u míče, chtějí už závěr zápasu v poklidu dokopat.

90+1

90+1. Ross BARKLEY - 2:1

90+1

Chelsea právě vstřelila branku!
Domácí si zase berou vedení! Chelsea podnikla akci pravou stranou, od brankové čáry centroval James, jeho oblouček se dostal na hlavu ROSSE BARKLEYHO a i když si gólman Bachmann na jeho hlavičku do protipohybu sáhl, tak míč doskákal do sítě – 2:1.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

89

Střídání v týmu Chelsea FC:
ze hřiště odchází Mason Mount, přichází Ben Chilwell.

88

Domácí budou ještě jednou střídat, do hry se za potlesku tribun chystá Ben Chilwell.

87

87. Dan GOSLING - 1:1

87

Watford právě vstřelil branku!
No, tohle asi domácí nečekali. Watfordu se povedlo dostat hru na levou stranu, kde měl hromadu času Masina, svůj centr poslal až na zadní tyč, kde si naběhl DAN GOSLING a svou hlavičkou překonal o zákrok se snažícího Mendyho. Je srovnáno na 1:1!

86

Zprava se do akce dral hostující Hernández, byl však zachycen v ofsajdu.

86

Rychlá rozehrávka nakrátko, po chvilce domácí o míč přišli a Zijáš navíc fauloval.

85

Faul na Barkleyho, následovat bude přímý kop pro Chelsea.

84

Levou stranou se do zakončení dostal Havertz, prosmýkl se mezi dvěma obránci, z úhlu ovšem Bachmannovu branku netrefil.