0:4

koniec (0:3)

22.05.2022, 21:00 • Stadio Arechi, Salerno • 38. kolo • Michal Břuchanský cz

Tipsport: 1.89 4.01 4.05

Z tohoto zápasu i celé sezony Serie A je to vše, děkujeme za pozornost. (23:17:18)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 10:11. Střely mimo: 10:6. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:12.
Euforii ze sedmi zápasů s bilancí 4-3-0 si Salernitana do dnešního utkání nepřenesla. Už v šesté minutě inkasovala od Deulofeua a po dalších gólech Nestorovského a Udogie už se mohla dát na fandění. Ve druhé půli se žhavily mobily i internety. Přenos z Benátek dokonce běžel i na domácí střídačce, která těsně před koncem zápasu propukla v jásot. Cagliari svůj klíčový duel jen zremizovalo a zůstalo v tabulce pod Salernitanou, jež uhájila prvoligovou příslušnost i pro příští sezonu. Přímo na hřišti mezitím Padelli chytal jednu šanci za druhou a Pereyra naopak z protiútoku upravil stav na konečných 4:0 pro Udinese.

V Salernu se slaví nečekaná záchrana!

90+8

90+7

Stadion burácí. V Benátkách je konec a Salernitana má jistotu účasti v Serii A i pro sezonu 2022/23!

90+6

Hlasitost skandování se na Stadio Arechi postupně zvyšuje. Domácí tým dělí už jenom desítky sekund od záchrany!

90+5

Snaha Salernitany o zmírnění ztráty výrazně opadla. Oba týmy jen čekají na konec zápasu, který je spojený i s koncem sezony.

90+3

Vypadá to až komicky. Na lavičce náhradníků Salernitany panuje obrovská nervozita, kdežto pár metrů před nimi na trávníku o nic nejde.

90+2

Střídání v týmu Udinese Calcio:
ze hřiště odchází Ilja Nestorovski, přichází Riccardo Pinzi.

90+1

Nastavuje se dalších osm minut. V zápase mezi Benátkami a Cagliari je to šestiminutová porce. Drama vrcholí!

90

Benkovićova slabá hlavička hostům pátý gól rovněž nezajistila. Na druhé straně udělal Ribéry na Nuytinckovi rohový kop.

89

Poprvé se mezi dospělými mohl blýsknout Simone Pafundi. Vlastními silami se přiblížil velkému vápnu, ovšem Belec si se solidní přízemní střelou poradil.

88

Perotti si perfektně zpracoval dlouhou diagonálu do míst, kde jej nikdo neobtěžoval. Samotné zakončení už patřilo do kategorie těch mizerných.

87

ze hřiště odchází Rodrigo Becao, přichází Filip Benković.

87

Djurić se opět vyšrouboval vysoko do vzduchu. V tomto případě nebyl od gólu daleko, míč prolétl asi půlmetr vedle krajní tyče.

86

Vypadá to, že mnozí náhradníci na domácí lavičce sledují přenos z Benátek. Každou další minutou šance Salernitany na záchranu stoupají.

84

Milan Djurić si našel míč od Zortey, ovšem hlavou ho v souboji nebyl schopen umístit na branku.

82

Soppy na pár chvil ulevil hostující obraně. Té před malou chvíli pomohl Nuytinck sražením míče pro svého gólmana.