2:2
koniec (0:2)
14.07.2022, 17:00 • Vazgen Sargsjan Republican Stadium, Jerevan • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.26 3.28 2.99 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.26 - 3.28 - 2.99
Ararat Jerevan – Škendija Tetovo
2:2
koniec (0:2)
Góly: 49. G. Malakjan, 79. G. Malakjan (Galstjan) – 2. Bravo (Shala) (vla.), 45+3. Guri (Hasani)
Karty: 14. Díaz (ARJ), 27. Malakjan (ARJ), 31. Išchanjan (ARJ) – 44. Hasani (SHK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:14.
Ararat Jerevan:
Potapov – Bravo, Išchanjan, Mkojan (C), Legbo Ouguehi – Díaz (46. Mkrtchjan), G. Malakjan – Arakeljan (46. Galstjan), Manojan (66. Aliyu), E. Malakjan (83. Mkrtchjan) – Glišić (40. Hakobjan).
Náhradníci: Manukjan – Aliyu, Arzojan, Galstjan, Hakobjan, Maghakjan, Mkrtchjan, Nazarjan, Prljević.
Tréner: Aram Voskanjan
Škendija Tetovo:
Zahov – Murati, Bejtulai, Cake, Neziri (63. Vondra) – Dita, F. Ramadani – Shala (63. Gonçalves) (85. Manevski), Hasani (C), Doriev (63. Nafiu) – Guri (75. Stojanovski).
Náhradníci: Amzai, Taleski – Bilalli, Gonçalves, Manevski, Nafiu, R. Ramadani, Sadriu, Stojanovski, Vondra.
Tréner: Erhan Selimi
Rozhodca: Děrevinskyj – Šlončak, Skrypka (UKR)
Diváci:
Prvý zápas: Škendija - Ararat 2:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
AP Brera Strumica – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • koniec po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Ponevěž 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • koniec po predl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira • koniec po predl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • koniec po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • koniec po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Ljubljana • koniec po predl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost Podgorica 20:00 2:2
Sligo – Bala Town • koniec po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani Tirana – Saburtalo • koniec po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoń 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
44
31
27
14